نیروهای هلال احمر دوستان گمنام مردم هستند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه نیروهای هلال احمر دوستان گمنام مردم به شمار می روند گفت: افرادی که در سختی ها و شرایط استثنایی حضور دارند و مشکلات مردم را حل می کنند، نیروهای هلال احمر هستند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند صبح امروز در دیدار با مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سازمان هلال احمر اظهار کرد: نیروهای هلال احمر دوستان گمنام مردم به شمار می روند.
وی افزود: بسیاری از افراد هنگامی که در گرفتاری قرار می گیرند اگرچه دارای دوست و فامیل هستند اما در آن زمان یا نیستند و یا اگر حضور دارند کاری از دستانشان بر نمی آید لذا آن افرادی که در آن شرایط استثنایی حضور دارند و مشکلات مردم را حل می کنند همین نیروهای هلال احمر هستند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی عنوان داشت: گاهی اوقات شرایطی به وجود می آید که عزیزان هلال احمر در حین دفاع از جان و مال دیگران، شهید می شوند و در حوادث جان می دهند.
آیت الله عبادی با اشاره به اینکه عبادت تنها نماز و روزه نیست اما خدمت و نجات و حفظ مردم از بالاترین عبادات است، تصریح کرد: هر آنچه که از نظر کارشناسی صحیح وظیفه هر فرد شناخته شود و فرد همراه با انجام وظیفه، قصد قربت الی الله کند، عبادت است.
وی با بیان اینکه مدیریت و نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان، انسان های سالم و توانمندی هستند، گفت: باید پرسنل و جمعیت هلال احمر همواره به قداست کارشان بیشتر از حجم کارشان معتقد باشد زیرا کاری مقدس و ارزشی است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه نظارت در تمامی سازمان ها مسئله بسیار مهمی است، ادامه داد: انسان همواره در معرض خطا، اشتباه و غفلت است، لذا بازرسی ها و نظارت ها باعث می شود که افراد همواره احساس کنند مورد نظر رده های بالایی خود بوده و همچنین متوجه می شوند که بین کارآمدی و ناکارآمدی تفاوت بسیار است.
آیت الله عبادی با بیان اینکه در حال حاضر در سطح کشور نارضایتی های بسیاری در جهت نظارت ها وجود دارد، افزود: نظارت ها یا نیست و یا کم و یا گزینشی است، لذا به همین دلیل بسیاری از کارهای کشور دچار رخوت شده و امیدواریم که افراد از خواب غفلت بیدار شده و این فرصت های طلایی نظام مقدس جمهوری اسلامی را هدر ندهند.
وی در پایان با اشاره به اینکه مردم از عدم نظارت‌ها، ناراضی هستند، گفت: مردم خراسان جنوبی، مردم بسیار بافرهنگی هستند و شایسته هرگونه خدمت گزاری را دارند.
انتهای پیام/ط