نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

هئیت‌های مذهبی می‌توانند الگوی رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای همه باشند

خسروی گفت: هیئت‌های مذهبی می‌توانند الگویی برای تمام مردم باشند و نیاز است مردم نیز در تمام شرایط و حضور در مکان‌ها ضمن انجام کارهای روزمره خود پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در مورد رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط هیئت‌های مذهبی در مراسم عزاداری دهه اول محرم، اظهار کرد: مراسم عزاداری دهه اول محرم امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا طبق دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا برگزار شد.
وی با بیان این‌که مقام معظم رهبری و وزیر بهداشت از برگزاری مراسم عزاداری عزاداران با بصیرت که همراه با رعایت مسائل بهداشتی بود تشکر کردند، افزود: من نیز در چند هیئت که حضور داشتم مشاهده کردم تمام مسائل بهداشتی، استفاده از ماسک، مواد ضدعفونی و فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت شده بود.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هیئت‌های مذهبی می‌توانند الگویی برای تمام مردم باشند و نیاز است مردم نیز در تمام شرایط و حضور در مکان‌ها ضمن انجام کارهای روزمره خود پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.
خسروی تصریح کرد: خوشبختانه امسال عزاداری دهه اول محرم به کوری چشم دشمنان با رعایت تمام نکات بهداشتی با کیفیت برگزار شد که جای تشکر دارد.
وی با تاکید بر این‌که هیئت‌های مذهبی می‌توانند الگویی برای سایر حوزه‌ها در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی باشند، به نقش دولت در این خصوص اشاره کرد و گفت: دولت نیز در این خصوص تذکرات لازم را می‌دهد اما نیاز به همکاری دارد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دولت وظیفه دارد در بحث‌های زیرساختی از جمله تامین مواد اولیه به دستگاه‌ها کمک کند که یقینا کمک کرده و خواهد کرد.
خسروی عنوان کرد: مردم نیز باید از نحوه برگزاری هیئت‌های عزاداری در رعایت پروتکل‌های بهداشتی الگو بگیرند و باتوجه به این‌که زمان از بین رفتن ویروس کرونا مشخص نیست خود را با این شرایط تطبیق دهند و کارهای روزانه با رعایت دستور العمل‌های بهداشتی انجام شود.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۴/ ۴