هدایای تبلیغاتی که دست در دست بهار راهی خانه‌های مخاطبان شما خواهند شد

از دلنشین‌ترین رسومات نوروز باستانی ما تقدیم سپاس‌ و عشق و قدرشناسی با نثار هدیه‌ای ست شایسته و زیبا. هدیه‌ای که با نوروز کهن و عطرش درآمیخته و طراوت و امید را با خودش برای مخاطبانتان به ارمغان می‌برد و خشنودی و خوشوقتی را بر روزهای نوروزشان حاکم خواهد ساخت.

چیزی نمانده است که حاجی فیروز با دایره زنگی‌ و نیم‌‌تنه قرمز و کفش‌های نوک تیز منگوله‌دارش در خیابان‌های شهرمان نوید بهاری دیگر را می‌دهد. از رایحه شکوفه‌های بهارنارنج بیش از پیش مست ‌شویم و دخترک شاد و زیبای بهار دست در دست عمو نوروز مهربان میهمان خانه‌های دلمان خواهد شد و شور و شادی و امید را برایمان هدیه خواهند آورد. عمو نوروز آمده تا دخترک همیشه سبز بهار را برایمان بگذارد و برود. به پاس ورود این دو میهمان عزیز که همه زندگی‌مان را سرشار از طراوت و نور و امید می‌کنند پرشورتر از همیشه جشن خواهیم گرفت و مراسم باشکوه نوروز را شکوهمندتر از همیشه برپا خواهیم کرد.
نوروز بهانه‌ای ست برای کنار هم بودن‌ها و نثار عشق و مهر به همراهانمان. بهانه‌ای برای آنکه به آنها بگوییم حضورشان برکت هست و روشنایی. برای آنکه با اهدای صمیمانه‌ترین پیشکش‌ها لبخند را بر لب‌ها و امید را بر قلب‌هایشان بنشانیم. چشمانشان را سرشار از درخشش شادی کنیم و دوست داشتن. هدایایی که گره خورده‌اند با شور و شعف و شادمانی. به خنده‌های از ته دلی که قهقهه‌هایش گیتی را در بر خواهد گرفت و مردمانمان را مسرورتر و خوشدل‌تر از همیشه راهی سالی نو خواهد کرد.
هدایای تبلیغاتی با رایحه‌ی شکوفه‌های بهارنارنج در سبد عمو نوروز
از دلنشین‌ترین رسومات نوروز باستانی ما تقدیم سپاس‌ و عشق و قدرشناسی با نثار هدیه‌ای ست شایسته و زیبا. هدیه‌ای که با نوروز کهن و عطرش درآمیخته و طراوت و امید را با خودش برای مخاطبانتان به ارمغان می‌برد و خشنودی و خوشوقتی را بر روزهای نوروزشان حاکم خواهد ساخت.
میناهایی از آسمان
هدایایی برگرفته از تاریخ پرفراز و نشیب اما پرافتخارمان. تاریخی که هنرش را به رخ جهانیان می‌کشد. هنری سرشار از ظرافت و زیبایی که آمیخته‌ای از زمین و آسمان و آب و آتش است. که وجود آنها در هر خانه‌ای نه تنها بر زیبایی و آراستگی آن می‌افزاید بلکه رایحه‌ی خوش سرزمینمان را در خانه پراکنده خواهند کرد.
ظروف میناکاری‌، صنایع دستی نفیس و ارزشمندی هستند برای مخاطبان خوش‌ ذوق شما. هدایایی که بر جان و دل آنان می‌نشینند و نقشی پر رنگ و لعاب بر در و دیوار خانه‌هایشان خواهند داشت. هدایایی با عطر و رایحه‌‌ی دل‌انگیز عشق و دوست داشتن.
کتاب‌هایی به قدمت و ارزش تاریخ ایران زمین
نوروز برای ما ایرانیان علاوه بر همراه بودن با تازگی و طراوت بهار، یک وجه تاریخی و کهن هم دارد با داستان‌هایی شیرین و شنیدنی که هنرمندان و شاعران ملی ما نقشی پررنگ در آن دارند. هدایایی نفیس که زنده کننده‌ی این شاعرانِ گرانقدر و تکرار نشدنی در زندگی مردمان ما هستند. کتاب‌های ارزشمند بزرگانی همچون حافظ، سعدی، خیام، فردوسی و … می‌توانند جایگاهی بزرگ در دل مخاطبان شما داشته باشند.
گل‌هایی به طراوت و تازگی بهار
بهار تداعی‌گر رستن‌ها و رشد و پویایی ست. ذره ذره‌ی طبیعت با رسیدن بهار جانی دوباره می‌گیرند و ردای سبز خود را بر تن می‌کنند. با هدایای تبلیغاتی سبز از جنس طبیعت، بهار را به خانه‌ی مخاطبان خود بیاورید. گل‌ها هدایایی هستند دوست‌داشتنی که هر خانه‌ای برای طراوت و تازگی فضایش به آنها وابسته است. این هدایا از جانب شما حامل پیام‌هایی سرشار از شور و زندگی‌اند. هرگاه مخاطبان شما آرامش حاصل از حضور هدیه تبلیغاتی شما در جسم و جانش را حس کنند این شمایید که در ذهن و یاد او تداعی خواهید شد.
پذیرایی گرم و دلنشین از میهمانان نوروزی‌تان
جشن باستانی نوروز فرصتی ست برای مردمانمان تا دیدارهای کهنه را با شتافتن به سوی هم تازه کنند. رسمی دیرین و مقدس که گرد دوری و کینه را از رابطه‌ها زدوده و به آنها اکسیر مهر و عشق می‌پاشند. دید و بازدیدهای روزهای عید همیشه از جذابیت‌ها و لحظات خاطره‌انگیز این ایام هستند. روزهایی که صاحب‌خانه با گرم‌ترین آداب و پذیرایی‌های دلچسبش میهمانان را خوشامد می‌گوید. جعبه‌های پذیرایی همیشه از هدایای تبلیغاتی پرطرفدار و دلنشینی هستند که با ظاهر شیک و در عین حال اصیلش به جهت ملبس شدن با پارچه‌های ترمه‌ی خوش آب و رنگ می‌توانند لبخند شیرینی را بر لبان مخاطب شما بنشانند.
سفرهای نوروز کهن با ست‌های مدرن و کاربردی
سفر جزء جدایی ناپذیر این جشن باستانی ست. یکی از فعالیت‌های لذت‌بخشی که یا به سبب تازه کردن دیدار با نزدیکان و خویشان و یا تنها به جهت بهره‌مندی از آب و هوای لطیف و فرح‌بخش بهاری در جای جای وطنمان مردمان را مجذوب سفرهای نوروزی خواهد کرد. به همین خاطر ست‌های دیجیتال از هدایای تبلیغاتی شیک و کاربردی هستند که در این روزها به سبب تعامل گسترده‌ی مخاطبان با گوشی‌های همراه طرفداران خاص خود را خواهند داشت.
ست‌هایی شامل پاوربانک‌ها، هندزفری‌ها و اسپیکرهایی با طراحی‌ها و رنگ‌های جذاب و دوست‌داشتنی که در لحظه لحظه‌ی سفر در کنار مخاطب شما و خانوده‌اش خواهند بود و از امکانات هیجان‌انگیز و فوق‌العاده آنها نهایت لذت را خواهند برد.
سفره‌هایی به گرمی خورشید
در روزهای واپسین اسفند مردمان ایران‌زمین مشتاقانه در تلاشند تا به رسم دیرینه سفره‌ی کهن و پربرکت هفت‌سین را در خانه‌های خود پهن کنند تا بهانه‌ای باشد برای جمع شدن خانواده به دور هم و جاری ساختن ذات تمامی اجزای این سفره‌ی ارزشمند بر زندگی آنها.
هدیه‌ی این سفره از جانب شما به همراهانتان با تمامی برکاتش می‌تواند شما را میهمان لحظات پر از شور تحویل سال آنها کند. سفره‌ی خوش‌ نقش و نگار ایرانی با رنگ‌های شگفت‌انگیزش به همراه هفت سین با طراحی و ایده‌های خلاقانه‌ی شما هدیه تبلیغاتی بی‌نظیر و خاطره‌انگیزی برای آنها خواهد بود.
ساعت‌هایی، نویددهنده روزهایی خوش
ظهرگاه روز شنبه سی‌اُم اسفند ۱۳۹۹ تمامی چشم‌ها به ساعت‌ها دوخته می‌شوند تا راس ساعت ۱۳:۰۷:۲۷ که سُرناها نواخته شوند و توپ‌ها به صدا درآیند، بهار روح پرشور و شوق خود را بر دل‌هایمان خواهد دمید و سالی نو با هزاران امید و آرزو آغاز خواهد گشت. ساعت‌ها، این نمایش‌گران لحظات تلخ و شیرین زندگی‌مان نقشی غیرقابل انکار و ارزشمند در روزهای ما دارند. و نثار آنها به عنوان هدیه تبلیغاتی به همراهان و حامیان مجموعه شما، حسی سرشار از رضایت و قدرشناسی برای آنها نسبت به شما در پی خواهد داشت.
کیف‌هایی پر از بوی عیدی
خوش باد روزگاران کودکی که به شوق گرفتن عیدی از بزرگترها لباس‌های نو به تن کرده و چشمانمان به دستان آنها بود تا با دل دریایی‌شان بهار را برایمان با عیدی‌هایشان شیرین‌تر و لذت‌بخش‌تر کنند.
عیدی گرفتن از دلچسب‌ترین رسومات نوروز کهن ماست. که گذر زمان نتوانسته گرد فراموشی به آن بپاشد. همچنان بزرگترهایمان فارغ از سن و سالمان، مبلغی هر چند کم را تنها به جهت ذات بخشندگی و پربرکت‌ بودن آن نثار فرزندانشان می‌کنند.
کیف پول‌های چرم و زیبا که هدایای تبلیغاتی شما به مخاطبانتان هستند می‌توانند با امید برکت و روزی برای آنها همراه باشند. این کیف‌پول‌ها را با آرزوی عیدی‌ گرفتن‌های زیاد نثار همراهان و حامیانتان کنید.
ست‌های چرم، شاهدان آینده‌ای خوش و دست‌یافتنی
چرم‌ها همیشه هدایایی دوست‌داشتنی و چشم‌نوازند. هدایای تبلیغاتی لطیف و کاربردی که در لحظه‌های مهم زندگی مخاطبتان در سال نو همراهشان هستند و آینده‌ای خوش را برایشان رقم می‌زنند. ست دفترچه‌ی یادداشت شکیل چرمی و خودنویسی چرم و خوش‌دست که برنامه‌ها و ایده‌های هوشیارانه آنها را در دل خود ثبت می‌کنند و آرزوهای آنها را دست‌یافتنی‌تر خواهند کرد.
لیوان‌ها همدم لحظات خاطره‌انگیز
مانند همیشه لیوان‌ها و ماگ‌ تبلیغاتی هدیه ای فوق‌العاده و پرطرفدار هستند که با طراحی‌های زیبا و دلنشین همیشه در زندگی مخاطبان شما نقش خواهند داشت. هدایایی که در صبح‌های دل‌انگیز بهار و یا عصرهای فرح‌بخش و حتی در سفر و جاده‌های سبز این روزها در کنار آنها خواهند بود و تداعی‌گر یاد و نام شما هستند.
شمع‌هایی، روشنی‌بخش دل‌ها
بهار با خودش نور می‌آورد و روشنایی. قلب‌های خاک گرفته‌مان را جلا خواهد داد و چشمان کم‌سو شده از سیاهی روزگارمان را درخشان خواهد کرد. نور رهاورد طبیعت تازه‌ی بهار است برای دل‌هایمان. به همین‌خاطر شمع‌ها و چراغ‌ها همیشه بر سر سفره‌های هفت‌سین حضور دارند تا تداعی‌کننده روشنایی بهار باشند.
شمع‌هایی زیبا و شکیل در طراحی‌های دیدنی و رایحه‌های دلنشین همیشه می‌توانند هدایای تبلیغاتی فوق‌العاده‌ای باشند برای این روزها. چنانچه این شمع‌ها توامان با غزلی شیرین از صدای سخن عشق، حافظ شیرین سخن به شکلی شایسته و ظریف، نثار مخاطبانتان شوند تاثیری شگرف‌تر بر جای خواهند گذاشت.
کتابی برای لحظات خوش آب و رنگ
روزهای بهاری با تمام پویایی‌ها و جنب و جوش‌های آیین‌های نوروزی‌اش که مخاطبتان همواره در تلاش برای به جای آوردن آنهاست، زمان‌هایی را می‌طلبد که او در خلوت خویش به سالی که در پیش دارد و برنامه‌هایش عمیق‌تر بیاندیشد. این لحظات نیازمند آرامشی ست که باید حاصل شود. کتابچه‌های رنگ‌آمیزی که برای بزرگسالان با همین هدف طراحی شده‌اند هدایای تبلیغاتی هوشمندانه‌ای هستند که می‌توانند او را به این آرامش برسانند.
این کتابچه‌ها به همراه ابزار رنگ‌آمیزی مناسب با آنها، تحسین آنها را نسبت به انتخاب مبتکرانه‌ی شما به دنبال خواهند داشت.
دورهمی‌هایی واقعی و جذاب با بازی‌های هیجان‌انگیز
ایام نوروز سرشار است از دورهمی‌های گرم که پر از شور و شوق افراد فامیل را در کنار هم جمع می‌آورد. فرصتی ست مغتنم تا اقوام با هم دیداری تازه کنند و به تبادل مهر و دوستی بپردازند. گوشی‌های موبایل گاهی فرصت این تبادلات و تعاملات انسانی را از ما می‌گیرد. ‌بازی‌های نوستالژیک و قدیمی و حتی بازی‌های مدرنی که به صورت بازی‌های رومیزی (بردگیم)، جذاب و زیبا طراحی شده‌اند می‌توانند به عنوان هدایای تبلیغاتی نوروز بسیار تاثیرگذار در نزدیک شدن دل‌ها و شناخت اقوام نسبت به هم باشند.
ما در کنار شما هستیم تا بتوانیم با هدیه‌ای هرچند کوچک و ناقابل اما ارزشمند، روزنه‌ی نوری را در قلب‌های بزرگ اما غبارگرفته از روزهای سرد و تاریک زمستانِ مردمانمان بیفروزیم تا دقایق منجمد زندگی‌شان را گرم و امید را در دل‌هایشان زنده کنیم. نشاط، شادمانی، عشق و سرور را نثار جانشان خواهیم کرد و بهاری نِکو برای سالی نِکوتر را برایشان رقم خواهیم زد.
انتهای پیام/۴
مطلب بالا تبلیغاتی است و خاورستان آن را تأیید و رد نمی‌کند.