مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی:

هدف دشمن ناکارآمد جلوه دادن نظام است/توجه به جوان‌سازی جمعیت

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه هدف دشمن ناکارآمد جلوه دادن نظام است، گفت: برای تمدن سازی نیازمند جوان سازی جمعیت هستیم.

به گزارش خاورستان ،حجت‌الاسلام احمد رضایی پیش از ظهر چهارشنبه در اولین دوره تربیت مربی کنش‌گران جمعیت اظهارکرد: باید همه ما در تحقق آرمان‌ها و اهداف انقلاب و تحول در کشور کار و تلاش کنیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: مردم علی رغم تورم وحشتناک، فقر، فاصله طبقاتی، تحریم و فعالیت شبانه روزی دشمن و منافقین از طریق شبکه‌های اجتماعی در انتخابات خوش درخشیدند و اینک نوبت ما مسئولان است.
رضایی با اشاره به اینکه دشمن تلاش می‌کند که نظام اسلامی را ناکارآمد جلوه دهد، ادامه‌داد: باید امروز همه ما به این سؤال پاسخ دهیم که ما چند ساعت از وقت خود را برای اسلام و انقلاب می‌گذاریم و آیا ما مدیون شهداء نیستیم.
وی افزود: بی‌شک همه ما باید به رئیس جمهور منتخب در جهت تحقق اهداف نظام کمک کنیم چرا که پیشرفت با همکاری همه مردم و مسئولان محقق می‌شود و یک نفر به تنهایی نمی‌تواند معجره کند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه پیامبر (ص) از همان ابتدا به دنبال تمدن‌سازی بود، بیان‌کرد: امام (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز از همان ابتدا بر تمدن سازی تأکید کردند و امروز نیز زمینه‌هایی فراهم شده است.
رضایی ادامه‌داد: ما در سازمان تبلیغات اسلامی به دنبال گفتمان‌سازی و شبکه‌سازی در حوزه تبلیغ و توجه ویژه به کار رسانه‌ای هستیم که دو مأموریت ویژه ما است.
وی با بیان اینکه باید کارگروه جمعیت را در مساجد تشکیل دهیم، یادآورشد: تمدن‌سازی نیازمند نیروی جوان است و از این جهت فرزندآوری باید مورد توجه ویژه قرار گیرد/ مهر
انتهای پیام /۳