شهردار بیرجند:

هدف نهایی تمامی نهادها، خدمت خالصانه به مردم است

جاوید گفت: هدف نهایی تمامی نهادها، خدمت خالصانه به مردم است و مراودات و ارتباطات تمامی دستگاه ها با هم و استفاده از امکانات یکدیگر می تواند در جهث تثبیت نظام و رفاه حال مردم تاثیر گذار باشد.

به گزارش خاورستان، سرهنگ پاسدار کاظمی آبیز فرمانده یگان ویژه خراسان جنوبی صبح امروز با جاوید شهردار بیرجند دیدار کرد.
محمد علی جاوید شهردار بیرجند در جریان این دیدار گفت: تعامل و همکاری شهرداری و یگان ویژه می تواند در رفع بسیاری از مشکلات سطح شهر موثر باشد.
وی وجود نیروهایی همچون یگان ویژه را قوت قلبی برای مردم دانست و افزود: یگان ویژه نیروهای کارآمد و آموزش دیده‌ای از لحاظ جسمی، روحی و عقیدتی دارد و می توان گفت جمعی از نیروهای نخبه در یگان ویژه آماده خدمت هستند.
شهردار بیرجند ادامه داد: شاید نوع خدمات دستگاه ها با هم تفاوت داشته باشد ولی هدف نهایی تمامی نهادها، خدمت خالصانه به مردم است و مراودات و ارتباطات تمامی دستگاه ها با هم و استفاده از امکانات یکدیگر می تواند در جهث تثبیت نظام و رفاه حال مردم تاثیر گذار باشد.
سرهنگ پاسدار علیرضا کاظمی آبیز فرمانده یگان ویژه استان خراسان جنوبی نیز در این دیدار اذعان داشت: تمامی دستگاه ها باید با وحدت و یکدلی در راستای خدمت رسانی شایسته به شهروندان اقدام کنند زیرا هدف اصلی تامین رفاه، آرامش و آسایش شهروندان است که در این راستا نیازمند تعامل سایر دستگاه‌ها و نهادها همچون شهرداری هستیم.
وی اضافه کرد: مدیریت بحران ها باید به گونه‌ای باشد که با کمترین آسیب و خسارت، در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام شود.
گفتنی است در ادامه این جلسه بر تعامل و همکاری بین دو دستگاه و تلاش برای انجام برنامه ریزی و پیش بینی‌های لازم قبل از رویداد بحران یا حادثه تاکید شد.
انتهای پیام/ ۱۳۲