پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی به مناسبت آغاز هفته دولت:

هفته دولت فرصت مناسبی برای تبیین خدمات نظام اسلامی به آحاد مردم است

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: هفته دولت یادآور فداکاریهای فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاریِ شهیدان بزرگی مانند رجایی و باهنر است.

به گزارش خاورستان، مهران سرپرست مدیر کل ورزش و جوانان استان طی پیامی فرارسیدن هفته دولت را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد در سرتاسر استان تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح می باشد:
هفته نخست شهریور ماه یادآور شهادت اسوه‌های مجاهد دولت، شهیدان رجائی و باهنر است و چه مبارک است که نام و خاطره آنان به نام هفته دولت گره خورده تا به عنوان سرمشقی نمونه، پایدار و ماندگار برای خادمین ملت‌ها باشد. تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور ماندگاری بزرگ مردانی است که خدمتگزاری بی ادعا، منش و روش آنان است. بی گمان شهیدان رجائی و باهنر تجلی راستینی از این سیره اند. این هفته فرصت مغتنمی است تا افق های جدیدی برای توسعه و پیشرفت در زمینه‌های مختلف را ترسیم نمود و با تدبیر، گام‌های بلندتر و استوارتر از گذشته برای خدمت رسانی برداشت.
اینجانب فرارسیدن هفته دولت را که با نام و یاد شهیدان والا مقام”رجایی”و” باهنر” مزین شده است را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد در سرتاسر استان تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی، رفع مشکلات مردم و تحقق حماسه اقتصادی و ادامه راه شهیدان رجایی و باهنر، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
مهران سرپرست
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی
شهریورماه ۹۷