مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد

همت داوطلبان هلال احمر خراسان جنوبی برای کمک به آسیب دیدگان بحران کرونا / شناسایی ۶۴ بیمار کرونایی نیازمند

شهریاری از فراخوان جمع آوری کمک های مردمی، در آستانه ماه مبارک رمضان برای تامین اقلام معیشتی نیازمندان متاثر از بحران کرونا خبر داد.

به گزارش خاورستان، محمد رحیم شهریاری مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی از ابتدای شیوع بیماری کرونا در راستای کمک به این بیماران و عموم جامعه اقدامات بسیار ارزشمندی انجام داده اند، گفت: با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان و تاکید مقام معظم رهبری به برگزاری رزمایش مومنانه، در این راستا هلال احمر خراسان جنوبی، در حال جمع آوری کمک های مردمی و خیرین برای تهیه سبدهای معیشتی برای نیازمندان است.
وی با بیان این‌که این سبدها بین کسانی توزیع خواهد شد که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند و در این مدت بیماری کرونا به نوعی کسب و کار خود را از دست داده اند و یا کسب و کار آنها آسیب دیده است، اظهار کرد: ان شاء الله با کمک خیرین و مردم بتوایم گامی موثر برای کاهش آلام این عزیزان در این ماه مبارک برداریم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه با کمک بخش مددکاری دانشگاه علوم پزشکی تاکنون ۶۴ نفر از بیماران نیازمند مبتلاء به کرونا و یا خانواده‌های نیازمند افراد متوفی بر اثر ابتلاء به این ویروس را شناسایی کرده‌ایم، گفت: به هر بیمار مبتلاء به کرونا کمک ۳۰۰ هزار تومانی و به خانواده بیمار فوت شده بر اثر ابتلاء به کرونا نیز ۵۰۰ هزار تومان اهدا می‌شود.
وی با اشاره به دیگر اقدامات صورت گرفته از محل کمک های مردمی گفت: تا کنون بیش ازیک‌هزار و ۱۷۴ بسته غذایی به ارزش حدودا ۱۲۰ میلیون تومان بین خانواده های نیازمند در سطح استان توزیع شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: توزیع چهار هزار بسته اقلام بهداشتی شامل ماسک، ژل ضدعفونی کننده و جعبه کمک‌های اولیه بین بیماران خاص و سرطانی استان نیز از دیگر فعالیت های انجام شده است.
شهریاری با بیان اینکه برای تامین معیشت خانواده های نیازمند استان در ماه مبارک رمضان در قالب طرح دست یار نیز هلال احمر اقدام به جلب مشارکت های مردمی کرده است، گفت: هم استانی های عزیز میتوانند از طریق شماره گیری کد دستوری # ۵۶ * ۱۱۲ * و یا واریز به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۶۰۲۲۲۳۱۵۶ به نام جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی نزد بانک ملت در این امر خیرخواهانه سهیم شوند.
انتهای پیام/ ۱۳۲