همزمان با سراسر کشور جشن بزرگ سیاسی در خراسان جنوبی آغار شد / نماینده ولی فقیه در استان آراء خود را به صندوق انداختند

همزمان با سراسر کشور جشن برزگ سیاسی در خراسان جنوبی آغار شد و نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ساعت ۷ صبح آراء خود را به صندوق‌های سیزدهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره‌ انتخابات شوراها انداختند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، روند اخذ رأی در در ۳۰ شهر و بیش از ۲۵۰۰ روستای خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور برای انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا با دستور وزیر کشور آغاز شد.
این انتخابات امروز در ۳۸۲ شعبه شهری و ۶۴۲ شعبه روستایی برگزار می‌شود که ۵۴۷ شعبه ثابت و ۴۷۷ شعبه سیار است.
آیت‌الله عبادی نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی در اولین ساعت رأی گیری ، آراء خود را به صندوق‌های سیزدهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری ششمین دوره‌ انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا انداختند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی پس از آن گفت:انشالله مردم جشن بزرگی خواهند گرفت و دشمنان را ناامید خواهند کرد.
وی انتخابات را یک جهاد دانست و از دست اندرکاران برگزاری انتخابات تشکر کرد.
گزارشات خبرنگاران ما حاکی است مردم ولایتمدار خراسان جنوبی از ساعات اولیه خود بری انجام این تکلیف قانونی و سیاسی آماده کرده اند
مردم خراسان جنوبی، با وجود تبلیغات مأیوس کننده دشمنان، امروز دقایقی پیش از آغاز رأی گیری، در شعب اخذ رأی استان حضور بهم رسانده اند.
تمامی دستورهای بهداشتی برای حضور مردم در شعبه‌های اخذ رأی رعایت و تجهیزات لازم ضدعفونی نیز فراهم شده است.
مردم همچنین می‌توانند از طریق اپلیکیشن شعبه یاب ، نزدیکترین و خلوت‌ترین شعبه را برای رأی دهی انتخاب کنند تا از ازدحام جمعیت بیش از حد در برخی شعبه‌ها جلوگیری و سلامت افراد حفظ شود.
انتهای پیام /۳