در پی اقدام پارلمان اروپا به سپاه پاسداران اعلام شد؛

همه حامی فرزند انقلاب

حمایت مردم از سپاه پاسداران نشان‌دهنده روحیه قدردان بودن از فرزند انقلاب است.

به گزارش خاورستان، دشمن هرگاه تیرش به سنگ می خورد دست به اقدامی می‌زند که داد همه دوستداران مقابله‌کننده با ظلم و مظلومین را نه تنها در ایران بلکه در جهان درمی آرود درست مانند همین اقدام پارلمان اروپا که بعد از شکست شان در وقایع اخیر ایران اقدام به ورود سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست سازمان های تروریستی کرد اما دشمن بداند که با این اقدام ها که همیشه از روی استیصال است نمی تواند خدشه به عظمت و استواری این فرزند برومند انقلاب که بر آورده ازآرمان های بنیان گذار انقلاب اسلامی و انشالله زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) است وارد کند چرا که همه واقفند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای ایرانیان نه تنها یک هویت بلکه یک فرهنگ ناب است.

در این گزارش در گفت و گو با کارشناسان سیاسی و برخی از امامان جمعه شهرستان‌های خراسان جنوبی به ابعاد مختلف اقدام پارلمان اروپا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درفهرست سازمان های تروریستی می‌پردازیم.

آن طور که یک کارشناس سیاسی در این زمینه عنوان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه های ملی و بین المللی به واسطه خدمات بیشماری که انجام داده است جایگاه ممتاز و ویژه ای دارد چرا که به تعبیر بیان گذار انقلاب اسلامی ایران(امام خمینی ره) اگر سپاه نبود انقلاب هم نبود.

اقدامات ارزنده سپاه

«محمدیان فر» با اشاره به اقدامات ارزنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ابتدای پیروزی انقلاب، در زمینه برقراری حفظ آرامش عمومی در جامعه، مقابله با گروهک های ضد انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، ادامه داد: خدمات ارزنده این نهاد انقلابی پس از جنگ نیز در ابعاد مختلف ادامه یافت و زمینه ساز دستاوردهای بسیاری در زمینه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، فرهنگی و نظامی شد.

به گفته وی از جمله دستاوردهای مهم این نهاد انقلابی تشکیل نیروهای بسیجی دهها میلیونی در ایران بود که این نیروها در قالب گروه های مختلف از جمله بسیج سازندگی خدمات بسیاری خوبی در نقاط مختلف کشور از جمله مناطق دور افتاده و محروم انجام داده و می دهند.

وی با بیان این که نیروهای بسیجی خود مظهر مردمی سازی به حساب می آیند که ظرفیت ها آن ها در عرصه های مختلف استفاده می شود، افزود: این نهاد انقلابی در حوزه بین الملل نیز با تشکیل حوزه مقاومت به مقابله با تحرکات غربی، عربی در حوزه فرا مرزی ایران اسلامی پرداخت که هدف آن هم مبارزه با ظلم و حمایت از مظلوم بود.

انهدام داعش سند افتخار سپاه

این کارشناس سیاسی به سند افتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه فرا مرزی به انهدام گروه جنایت کار داعش با رهبری سمبل مقاومت شهید حاج قاسم سیلمانی اشاره و خاطرنشان کرد: امروز چون اقدامات بی نظیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه ایثار و مقاومت و فرهنگی و…. مرزها را در نوردیده است از این رو دشمن نیز این دستیابی به این افتخارات را برنتابیده و درصدد تهدید و تقابل این نهاد انقلابی برآمده است که از جمله آن می توان به اقدام پارلمان اروپا اشاره کرد.

«محمدیان» تصریح کرد: دشمن و اتحادیه اروپا بداند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نه تنها یک فرهنگ بلکه هویت و فرزند انقلاب اسلامی است که نشات گرفته از آرمان های رهبر کبیر انقلاب است و این نهاد انقلابی به طورحتم زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) درجهان خواهد بود پس بازهم مثل همیشه تیردشمن به سنگ خواهد خورد و هیچ خدشه ای به این نهاد انقلابی با این اقدام ها وارد نمی شود.

اقدامی تعجب برانگیز

حجت الاسلام والمسلمین« خزاعی» امام جمعه نهبندان هم گفت: وقتی دشمن در قضایای اخیر شکست خورد به یک سری کارهای رو آورد که به هیچ وجه با عرف بین‌الملل سازگار نیست، یک نیروی نظامی، مردمی، جان فدای مردم و مورد محبت مردم را تحریم می‌کند و آنچه را که لایق خودشان است و خودشان تروریست هستند نیروی عزیز سپاه پاسداران را در ادبیات خودشان تروریست معرفی می‌کنند و حال آنکه باید دید که تروریست کیست؟

وی ادامه داد: خود شما اعلام کردید ما به بیش از ۱۱۰ کشور رفتیم تا داعش را به وجود آوردیم و داعش بلای جان منطقه و اروپا شده بود و اگر سپاه پاسداران و سردار سلیمانی و سربازان بدون مرزش نبودند امروز در آتش کینه داعش اروپا هم می سوخت.

از محبت سپاه کاسته نمی شود

وی تصریح کرد: دشمن فکر می‌کند با این قبیل با کلمات بازی کردن از محبت سپاه پاسداران در دل مردم یا در منطقه می کاهد حال آنکه شما هم در منطقه نیرو دارید و شما هم در منطقه کشته دارید کدام تشییع جنازه برای کشته شما در منطقه برگزار شد یک تشییع جنازه چند نفری برای کشته خودتان بیاورید اما برای شهید بزرگوار اسلام که افتخار نظام و سپاه پاسداران بود تشییع جنازه ای برگزار شد در ایران و عراق و جدایی از جمعیت عراق، ۲۵ میلیون نفر در ایران ایشان را تشییع کردند لذا با این قبیل کلمات و عناوین از محبت نسبت به سپاه پاسداران کاسته نمی‌شود.

خزاعی افزود:مجلس انقلابی باید طرح مقابله با این نوع حرکات را به تصویب برسانند و سربازان کشورهای غربی نیز به عنوان تروریست به افکار عمومی دنیا معرفی بشوند.

محکومیت اهانت پارلمان اروپا

حجت الاسلام و المسلمین«زراعی» امام جمعه بشرویه نیز ضمن محکومیت اهانت پارلمان اروپا به سپاه پاسداران در این خصوص اظهار داشت: اقدام نابخردانه پارلمان اروپا چیزی از عظمت و جایگاه سپاه و پاسداران عزیزمان کم نخواهد کرد بلکه بر بزرگی آنان و عزم و اراده آنان افزون خواهد کرد.

وی ضمن یادآورشدن تاثیرگذاری اقدام و تلاش سپاه در خنثی کردن نقشه دشمنان در مقاطع مختلف، اهانت دشمن را نشان عجز و ناتوانی آنان دانست و خاطر نشان کرد: دشمن وقتی می بیند از هر دری وارد می شود تا نظام را ناکارآمد جلوه دهد و به آن لطمه وارد کند با نهادی مردمی و انقلابی همچون سپاه روبرو میشود، این طبیعی است که سپاه را مورد هجمه قرار دهد.

مردم حامی سپاه پاسداران

امام جمعه بشرویه حمایت مردم از سپاه را نشان دهنده روحیه قدردان بودن آنان اعلام و تصریح کرد: قدردانی مردم بویژه اعلام حمایت مردم همیشه در صحنه شهرستان بشرویه از پاسداران خستگی ناپذیر علاوه بر قدردان بودن، نمایانگر آگاه بودن آنان از اهداف شوم دشمنی که سعی در تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلام را دارد می‌باشد.

انتهای پیام/۳