مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی مطرح کرد

همکاری کمیته امداد و بسیج سازندگی جهت محرومیت‌زدایی با ساخت مسکن محرومان/ احداث یک‌هزار واحد مسکونی در روستاهای نهبندان

سلم آبادی به همکاری بسیج سازندگی با کمیته امداد برای ساخت مسکن محرومان اشاره کرد و گفت: در بخش قهستان گروه‌های جهادی برای ساخت ۱۳ واحد مسکونی کمک کردند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، رضا سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی در آخرین روز از هفته دفاع مقدس در حاشیه افتتاح مسکن محرومان در بخش قهستان، اظهار کرد: از ۱۰ هزار واحد مسکن محرومان استان خراسان جنوبی ساخت ۵ هزار واحد مسکونی محرومان استان بر عهده کمیته امداد بوده است.
وی افزود: از این تعداد ۴۳۰ واحد مربوط به شهرستان بیرجند است که در روستاهای چهکند، شکراب و کلاته بجدی احداث شده و مابقی واحدها روستایی بوده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی بیان کرد: از ۵ هزار واحد ۱۴۵ واحد در مرحله اخذ پروانه است که کار این تعداد واحد به دلیل آماده نبودن زمین با تاخیر انجام شده و مابقی واحدها پیشرفت قابل توجهی دارد و تعداد زیادی افتتاح شده است.
سلم آبادی عنوان کرد: در شهرستان درمیان برای بخش قهستان ۲۲۰ واحد، بخش مرکزی و گزیک با هم حدود ۱۹۶ واحد در نظر گرفته شده است.
وی با بیان این‌که به مناطق محروم و مرزی توجه شده، اظهار کرد: از ۵ هزار واحد مسکن محرومان حدود یک هزار واحد مربوط به شهرستان نهبندان است.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی خراسان‌جنوبی (ره)، گفت: ساخت مسکن محرومان کار بزرگی در راستای محرومیت زدایی بود و جا دارد از بسیج سازندگی برای کمک به ساخت این واحدها تشکر کرد.
سلم آبادی به همکاری بسیج سازندگی برای ساخت واحدهای محرومان در استان به ویژه در مود و قهستان اشاره کرد و افزود: در بخش قهستان گروه‌های جهادی برای ساخت ۱۳ واحد مسکونی کمک کردند.
انتهای پیام/۱۲۷