قدردانی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از هیئت‌های عزاداری؛

هیئت‌های مذهبی بیش از حد تصور و بسیار زیبا درخشیدند

آیت‌الله عبادی گفت: بیش از همه قشرها، افرادی که دیانت و ایمان پررنگ‌تری داشتند و افرادی که مجری برنامه‌های عزاداری بودند، مقیدتر بودند که مسائل بهداشتی را رعایت کنند و هیئت‌های معظم و عزادارن، بیش از حد تصور و بسیار زیبا درخشیدند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت‌الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در نشست صبح امروز با مدیرکل، معاونان و جمعی از خبرنگاران صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی گفت: از مردم کشور و استان خراسان جنوبی به دلیل این‌که با یک اشاره‌ای که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند که باید هم شیوه‌های ستاد کرونا قیاس شود و هم عزاداری باشکوه در کشور انجام شود، تشکر می‌کنم.
وی با بیان این‌که مسافرت‌های غیرضروری، هنجارشکنی است تصریح کرد: ضمان اجرای مسائل ایمانی، این‌جا خودش را نشان می‌دهد.
امام جمعه بیرجند تصریح کرد: بیش از همه قشرها، افرادی که دیانت و ایمان پررنگ‌تری داشتند و افرادی که مجری برنامه‌های عزاداری بودند، مقیدتر بودند که مسائل بهداشتی را رعایت کنند و هیئت‌های معظم و عزاداران، بیش از حد تصور و بسیار زیبا درخشیدند.
آیت‌الله عبادی افزود: این ظاهر قضیه است و باطنش نیز اینگونه است یعنی با همه شعارها و حرف‌هایی که برخی افراد می‌زنند اما آن‌هایی که پایبند به قانون، حلال و حرام و مسئولیت هستند، انسان‌های باایمان هستند که غالبا حق اجتماعی آن‌ها ضایع می‌شود و آن‌ها را به گونه‌های مختلف به حاشیه می‌زنند.
وی اظهار کرد: بسیار جای تشکر و دعا دارد و آن‌چه که مربوط به رسانه ملی و خبرنگاران است، زیبا عمل کردند.
انتهای پیام/۴