رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند:

هیچ‌گونه افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس درون شهری وجود ندارد

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند بیان اینکه تاکنون هیچ‌گونه ابلاغیه‌ای از وزارت کشور در خصوص افزایش نرخ کرایه‌ها نیامده، گفت: در حال حاضر هیچ‌گونه افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس درون شهری را شاهد نخواهیم بود.

یدالله غلامپور رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص عدم هر گونه برنامه‌ای جهت افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس‌های درونی شهری با توجه به افزایش قیمت بنزین، اظهار کرد: به دلیل اینکه افزایش نرخ کرایه طبق سیاست‌گذاری‌های کشوری انجام می‌شود و محله‌ای و بخشی نیست منتظر ابلاغیه وزارت کشور در این خصوص هستیم.
وی با بیان اینکه تاکنون هیچ‌گونه ابلاغیه‌ای از وزارت کشور در خصوص افزایش نرخ کرایه‌ها نیامده، افزود: آنچه در رسانه‌ها مطرح می‌شود مبنی بر این است که در حال حاضر هیچ گونه افزایشی در این خصوص را شاهد نخواهیم بود.
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند بیان کرد: هر چه از طرف وزارت کشور ابلاغ شود ما نیز مانند سایر شهرها اقدام خواهیم کرد.
غلام پور عنوان کرد: اگر همشهریان شاهد هر گونه افزایش نرخ کرایه‌ای در سطح شهر بیرجند بودند با دو شماره تماس ۳۲۳۳۸۰۳۴ و ۳۲۳۳۸۰۳۵ تماس گرفته و اطلاع دهند که توسط بازرسان ما پیگیری شود.
وی گفت: برای تاکسی‌های بنزین سوز سهمیه ۴۰۰ لیتر و برای خودروهای دوگانه سوز سهیه ۲۰۰ لیتر در نظر گرفته شده است و در این خصوص نباید افزایش نرخ کرایه وجود داشته باشد.
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند عنوان کرد: منتظر ابلاغیه‌های جدید هستیم که ببینیم به چه نحوی قرار است نرخ کرایه‌ها انجام شود.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۴/
خبرنگار: سمیه سلیمانی