مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین:

هیچ خیانتکار و عامل نفوذی نمی‌تواند به انقلاب اسلامی ضربه بزند/ انقلاب اسلامی، آغاز یک دولت جهانی است

حجت‌الاسلام تویسرکانی گفت: پشتوانه انقلاب اسلامی اراده الهی است و هیچ قدرتی توانایی شکست انقلاب اسلامی را ندارد. هیچ خیانتکار و عامل نفوذی نمی‌تواند به انقلاب اسلامی ضربه بزند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین امشب در آستان مقدس شهدای باقریه(ع) بیرجند، اظهار کرد: خداوند در قرآن کریم نوید پیروزی انقلاب اسلامی را داده است.
وی افزود: در تفاسیر شیعه و سنی آمده که ایرانیان زمینه‌ساز ظهور امام زمان(عج) می‌شوند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران معجزه و اراده الهی است.
حجت‌الاسلام تویسرکانی عنوان کرد: در فکر هیچ کسی و در هیچ محاسبه‌ای پیروزی انقلاب اسلامی نمی‌گنجید. انقلاب اسلامی ایران علی‌رغم هیچ محاسبه‌ای پیروز شد.
وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی یک موجود زنده، بالنده، متحرک و به سوی پیشرفت در حال حرکت است. انقلاب اسلامی مردم را با هم متحد کرد. دشمنان را ترساند. انقلاب اسلامی به مردم شجاعت داد‌. آن زمان نوجوانان از تانک، مسلسل و زندان نمی‌ترسیدند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: با پول، تبلیغات و سخنرانی نمی‌توان این کارها را انجام داد. با کار فرهنگی نمی‌توان دل‌ها را متحد کرد و این کار انقلاب است.
حج‌ الاسلام تویسرکانی بیان کرد: آیه ۵۴ سوره مائده بشارت و نوید انقلاب اسلامی را داده است.
وی با بیان این‌که فردا چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را آغاز می‌کنیم، افزود: پشتوانه انقلاب اسلامی اراده الهی است و هیچ قدرتی توانایی شکست انقلاب اسلامی را ندارد. هیچ خیانتکار و عامل نفوذی نمی‌تواند به انقلاب اسلامی ضربه بزند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: نسل‌ها عوض شده اما فرهنگ انقلاب اسلامی عوض نمی‌شود. ارزش‌های انقلاب اسلامی عوض نشده و همان ارزش‌های ۴۲ سال گذشته است. آزادی، اخلاق، عدالت، معنویت، استقلال، برادری و مرزبندی با دشمن و مبارزه با فقر و فساد از جمله ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
حجت‌الاسلام تویسرکانی بیان کرد: ۴۲ سال گذشته برای همین ارزش‌ها انقلاب کردیم و امروز نیز آرمان ما همان ارزش‌ها است. این ارزش‌ها کهنه و پوسیده نمی‌شود و همیشه تازه است.
وی عنوان کرد: ایرانیان در آخرالزمان زمینه‌ساز ظهور حضرت حجت(عج) خواهند بود. این همه دشمنی با کشور ایران به دلیل رفتن طاغوت و آمدن امام(ره) نیست. دشمن می‌داند که این آغاز یک دولت جهانی است. مبدا ایران است و مقصد جهان. ما به دنبال تمدن نوین اسلامی در سطح جهان هستیم و برای این آرمان بزرگ باید خودمان را آماده کنیم.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: شما مردم صبور و نجیب که در این تحریم حداکثری و جنگ نابرابر اقتصادی مقاومت و ایستادگی کردید آینده‌ای درخشان در انتظار شما است.
حجت‌الاسلام تویسرکانی افزود: امیدواریم خداوند توفیق پاسداری از خون شهدا، شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید فخری‌زاده و سایر شهدا را به ما بدهد و با تمام توان از مقام معظم رهبری اطاعت کنیم.
وی عنوان کرد: این مسیر با فتح و پیروزی همراه است و عاقبت دشمنان نیز مشخص است.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۱/ ۴