معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی خبر داد

واریز عواید حاصل از فروش سوخت به حساب مرزنشینان/ افراد مشمول این طرح افزایش یافتند

عابدی گفت: مرحله دیگری از عواید حاصل از فروش سوخت امروز ۲۰بهمن به حساب مرزنشینان استان واریز می‌شود.

به گزارش خاورستان، مشیرالحق عابدی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: مرحله دیگری از عواید حاصل از فروش سوخت امروز ۲۰بهمن به حساب مرزنشینان استان واریز می‌شود.
وی افزئد: امروز ۷۱۴هزار تومان به حساب سرپرستان خانوار‌های ذینفع واریز خواهد شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: آمار افراد مشمول این طرح افزایش پیدا کرده است که در این مرحله، آمار جمعیت زیر پوشش این طرح به میزان ۱۰۰خانوار افزایش یافته است.
عابدی عنوان کرد: جامعه منتفعین این طرح، خانوار‌های ساکن در ۶۹روستای واقع در چهار شهرستان مرزی استان شامل زیرکوه، درمیان، سربیشه و نهبندان هستند.
وی گفت: در این مرحله نیز پایش افراد ساکن در مناطق مرزی مشمول این طرح توسط دهیاران و بخشداران با محوریت دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری صورت گرفته است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان‌جنوبی افزود: واریز رقم ۷۱۴هزار تومان به حساب خانوار‌های مرزنشین از روز‌های پایانی سال۹۷ آغاز شده که در مقایسه با سال‌های گذشته افزایش قابل توجهی دارد.
عابدی با بیان این‌که علاوه بر افزایش رقم دریافتی خانوار‌ها از عواید حاصل از فروش سوخت مرزنشینان، مراحل پرداختی نیز افزایش چشمگیری داشته است، گفت: مرزنشینانی که سابقه مرزنشینی دارند به طور یقین با حضور در روستا‌های مرزی و تایید مراجع ذی صلاح در شمولیت پرداخت عواید حاصل از فروش سوخت مرزنشینان قرار خواهند گرفت.
انتهای پیام/۱۲۷