بسته خبری 29 تیرماه پلیس خراسان‌جنوبی:

واژگونی پژو سرنشین خودرو را به کام مرگ برد و ۳ نفر را روانه بیمارستان کرد/ کشف لاشه ۳۱ قطعه پرنده کمیاب در”خوسف”

بامداد دیروز بر اثر واژگونی سواری پژو 405 در کیلومتر 20 محور "نهبندان- زابل" یکی از سرنشینان خودرو جان باخت و 3 سرنشین دیگر خودرو مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

به گزارش خاورستان، بسته خبری ۲۹ تیرماه پلیس خراسان‌جنوبی به شرح زیر است:
واژگونی پژو سرنشین خودرو را به کام مرگ برد و ۳ نفر را روانه بیمارستان کرد
بامداد دیروز بر اثر واژگونی سواری پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۲۰ محور “نهبندان- زابل” یکی از سرنشینان خودرو جان باخت و ۳ سرنشین دیگر خودرو مصدوم و روانه بیمارستان شدند.
سرهنگ”علیرضا رضایی”رئیس پلیس راه خراسان جنوبی اظهار کرد: بامداد روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگونی خودروی پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۲۰ محور اصلی “نهبندان- زابل” بلافاصله تيم های امدادی و کارشناسان پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.
وی بیان کرد: مأموران پلیس با حضور در محل حادثه مشاهده کردند سواری پژو ۴۰۵ كه از نهبندان به طرف زابل در حركت بوده واژگون شده است و راننده و ۳ سرنشین خودرو مصدوم و به بیمارستان شهید”آتشدست” نهبندان اعزام شده اند.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی افزود: کارشناسان پلیس راه با تنظیم کروکی و مشاهده محل حادثه، علت واژگونی خودرو را عدم توجه به جلو از سوی راننده سواری پژو تشخیص و اعلام کردند.
سرهنگ رضایی تصریح کرد: متأسفانه یکی از سرنشینان خودرو که از ناحیه سر و کمر دچار جراحت شده بود به علت شدت جراحات، در بیمارستان جان خود را از دست داد و بقیه حادثه دیدگان تحت درمان قرار گرفتند.
دستگيری ۴ شکارچی غير مجاز و کشف لاشه ۳۱ قطعه پرنده کمیاب در”خوسف”
سرهنگ “محمد حسن اکبری” جانشین انتظامی خوسف از دستگيری ۴ شکارچي غير مجاز و کشف ۳۱ قطعه کبک و تيهو و ۲ قبضه اسلحه غيرمجاز در این شهرستان خبر داد.
وی افزود: مأموران انتظامی پاسگاه عملیاتی”خور” شهرستان خوسف هنگام گشت زنی در مسیر های فرعی به یک سواری پژو پارس مشکوک شدند و با تمهیدات پلیسی خودرو را متوقف کردند.
اکبری افزود: مأموران در بازرسی از خودرو ۱۰ کیلوگرم گوشت شکار از ۶ قطعه کبک و ۲۴ قطعه تیهو به همراه ۲ قبضه سلاح شکاری کشف کردند.
جانشین انتظامی خوسف با اعلام این که در این رابطه ۴ شکارچی غیر مجاز دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند؛ از مردم درخواست کرد به منظور حفظ محیط زیست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه مراتب را بلافاصله با تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.
کشف ۲۷کیلوگرم تریاک در”قاین”
سرهنگ محمود زال بیکی فرمانده انتظامی قاین از کشف ۲۷ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک در بازرسی از یک کامیون باری در این شهرستان خبر داد.
وی افزود: مأموران ایست و بازرسی شهید “غلامی”این شهرستان هنگام کنترل خودروهاي عبوری به يک کامیون باری مشکوک شدند و خودرو را جهت بازرسی متوقف کردند.
زال بیکی بيان کرد: مأموران در بازرسی از خودرو ۲۷ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک كه به طرز ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود کشف کردند.
فرمانده انتظامی قاین تصریح کرد: در این رابطه خودرو توقيف و ۲ نفر متهم دستگیر شدند که متهمان به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند.
زال بیکی با بیان این که مبارزه با پديده شوم موادمخدر با جديت از سوی پليس دنبال می شود؛ به شهروندان توصيه كرد در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر و هرگونه بی نظمی و اخلال در نظم عمومی، با مرکز فوريت های پليسی ۱۱۰ تماس و موضوع را به پليس اطلاع دهند.
انتهای پیام/ ۱۳۲