واکنش توئیتری یک دیپلمات به نماینده تهران/ مطهری ظاهرا جبهه را اشتباه گرفته است!

سفیر سابق ایران در افغانستان نسبت به نامه علی مطهری به سردار جعفری واکنش نشان داد.

به گزارش خاورستان، فداحسین مالکی این واکنش را در حساب شخصی خود در توئیتر نسبت به سخنان علی مطهری نشان داده است.
گفتنی است مطهری در نامه ای با اشاره به سخنان سردار جعفری که خطاب به ترامپ گفته بود: «بدانید مردم ایران هرگز به مسئولین خود اجازه مذاکره و ملاقات با شیطان بزرگ را نمی‌دهند… شما این آرزو را به گور خواهید برد که مقامات جمهوری اسلامی ایران اجازه ملاقات با شما را از ملتشان دریافت نمایند… این یک آرزویی است که تا پایان دوران ریاست‌جمهوری‌تان با شما همراه خواهد ماند و حتی رؤسای جمهوری بعدی آمریکا هم آن را نخواهند دید.»، در متنی مقبوح، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به دخالت در امور سایر نهادهای نظام متهم کرده و خواسته است که سردار جعفری پشت سر مقامات عالی نظام حرکت کند.
پس از انتشار این نامه، فداحسین مالکی سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در افغانستان، در توئیتر خود نوشت:
” جناب مطهری، باید و نبایدهای سپاه و ارتش را فرمانده کل قوا تعیین میکند نه جنابعالی ! اکنون که تمام اجزای جامعه لزوم وحدت در مقابل هجمه های بی امان دشمن را دریافته اند شما ظاهرا جبهه را اشتباه گرفته اید و اشتباه می زنید!
او در این مطلب از دو هشتگ؛ #مذاکره و #خسارت_محض نیز استفاده کرده است.
براساس این گزارش، علی مطهری نماینده پرحاشیه مجلس که همواره مواضعش با استقبال بیگانگان مواجه می شود این بار نیز سوگلی رسانه های غربی شد و این رسانه ها با ذوق زدگی نامه وحدت شکن مطهری خطاب به فرمانده سپاه را در صدر اخبار خود قرار دادند.
استقبال مطهری و هم قطارانش از سخنان اخیر ترامپ در باب مذاکره با ایران در حالی است که آمریکا در مواجه با ملت ایران همواره کارنامه سیاهی از خود به جای گذاشته است. موید این ادعا هم پشت پای اخیر ترامپ به برجامی است که نزدیک به چندسال برای دستیابی به آن تلاش شده بود.
انتهای پیام/۴
عصرهامون