واکنش کاربران به بازگشت هفت‌تپه به بیت‌المال/ رئیسی دیوار کشید اما بین بیت‌المال و غارتگران!

با ورود دستگاه قضایی، شرکت هفت تپه نیز از واگذاری معیوب رهایی یافت و به بیت المال بازگشت. براساس این رأی صادره، مالکیت این شرکت باید به دولت واگذار گردد.

به گزارش خاورستان، دستگاه قضایی در دوره تحول با دستور ویژه آیت الله رییسی با قاطعیت به بحث برخی کژکارکردها در اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و واگذاری‌های بی‌ضابطه و شائبه‌دار ورود کرده و در این زمینه احکامی صادر و اقداماتی صورت گرفته است.
پس از ابطال واگذاری‌های شائبه دار و فسادآمیز بنگاه‌ها و واحدهای تولیدی نظیر«هپکو»، «ایران ترانسفو»، «ماشین سازی تبریز»،«شرکت تولید نیروی برق شاهرود»، «شرکت آب و خاک پارس»، «شرکت کشت و صنعت دامپروری مغان»، «سیلوی سنقر»، «شرکت تراورس البرز» ، «شرکت فولاد میبد» و …حالا با ورود دستگاه قضایی، شرکت هفت تپه نیز از واگذاری معیوب رهایی یافت و به بیت المال بازگشت. براساس این رأی صادره، مالکیت این شرکت باید به دولت واگذار گردد.
این خبر واکنش‌های فراوانی در فضای مجازی در پی داشت که در ادامه برخی از آن‌ها از نظرتان می‌گذرد.
الان با همت آقای رئیسی فقط هفت تپه برگشته
هزینه‌هایی که دولت در #هفت_تپه برای افکار عمومی با ناامید‌سازی و اعتراض کارگری ایجاد کرد سالها طول می‌کشه تا برگرده
گلوگاه اصلی فساد، تفکر این دولته که باید با رأی مردم تغییر کنه
حاج فیدل
۲۹۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰تومان(۱.۴۸ میلیارد دلار)از #حق_مردم با آزادسازی #هفت_تپه به بیت‌المال بازگشت. حمایت از کارگران و اقتصاد خوزستان،بطلان زدو بندهای مدیران با مفسدان و عبرت برای سایر غارت‌گران از نتایج برخورد با مفسد است. «امر خدا اجرا نمیشود جز به دست کسی که اهل سازشکاری نباشد»علی (ع)
علی بهادری جهرمی
داستان #هفت_تپه فقط ماجرای یک شرکت و اعتراض کارگرانش نبود. هفت تپه نماد ظلم و رانت و فساد سازمان یافته ای بود که عاملانش تا عالیترین سطوح دولت نفوذ داشتند. نفوذ تا آنجا که شبانه رئیس سازمان خصوصی سازی را عزل کنند و هیات داوری را تسلیم خود سازند. هنوز هفت تپه های زیادی باقی است.
سیدنظام الدین موسوی
با پیگیری‌های آیت‌الله رئیسی، پرونده هفت‌تپه مختومه و این مجموعه به بیت‌المال بازگشته و از مالکین آن خلع ید شد.
رای دادگاه در زمستان سال گذشته مبنی بر ابطال واگذاری صادر شد اما تمهید شرایط انتقال مالکیت توسط دولت و جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات کارگری، علت تاخیر در اعلام آن بود.
کمال لطفی
خب #هفت_تپه هم آزاد شد
انشاءالله آزاد سازی بقیه ی تپه ها…
انسیه ملاح
#هفت_تپه به بیت المال بازگشت. پس از ابطال واگذاری‌های فسادآمیز بنگاه‌ها و واحدهای تولیدی نظیر هپکو، ایران ترانسفو، ماشین سازی تبریزو… حالا با ورود دستگاه قضایی، شرکت هفت تپه نیز از واگذاری معیوب رهایی یافت و به بیت‌المال بازگشت
تشکرآقای رییسی
دولت جوان انقلابی
سبحان برکتی
تیتر قشنگیه: #هفت_تپه به بیت‌المال برگشت!
خداقوت به آقای رئیسی. دمش‌گرم انصافا
محمد پازوکی
منم به شخصه بازگشت غرور آفرین #هفت_تپه را به کارگران زحمتکش آن واحد صنعتی تبریک میگم.
#رئیسی_مچکریم
Maka
هفت شهر عشق را #رئیسی گشت،#هفت_تپه را هم فتح کرد؛اصلاحات هنوز اندر خم یک کوچه س
گندم ایزدی
الحمدلله #هفت_تپه از شر و نحوست خصوصی‌سازی رانتی در دولت روحانی خلاص شد، ان‌شاءالله و به‌زودی، شاهد خلاص شدن کشور از نحوست مدیریت لیبرال‌ها و غرب‌گداهای مستقر در دولت هم باشیم..
#رئیسی_مچکریم
سیدپویان حسین‌پور
انتهای پیام/۴
فارس