واکنش کاربران به ممنوعیت واردات واکسن از آمریکا و انگلیس/ قاتلان کودکان پروانه‌ای دایه دلسوزتر از مادر شده‌اند؟

بیانات دیروز رهبر انقلاب در خصوص ممنوعیت واردات واکسن کرونا از آمریکا و انگلیس موجی از واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشته است.

به گزارش خاورستان به نقل از فارس، بیانات دیروز رهبر انقلاب در خصوص ممنوعیت واردات واکسن کرونا از آمریکا و انگلیس موجی از واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشته است.
رهبر معظم انقلاب که پیش از ظهر روز جمعه به مناسبت حماسه‌سازی مردم شهر مقدس قم در قیام ۱۹ دی به صورت زنده و مستقیم از طریق رسانه ملی با مردم سخن می‌گفتند در بخش‌هایی از بیانات خود ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور را ممنوع اعلام کردند و گفتند: آمریکایی‌ها اگر توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح کرونایی در کشورشان به‌وجود نمی‌آمد که در یک روز حدود ۴ هزار نفر تلفات داشته باشند. ضمن اینکه اساساً به آنها اعتمادی نیست و گاهی این واکسن‌ها برای آزمایش بر روی ملت‌ها است.
ایشان افزودند: البته با سابقه‌ای که فرانسوی‌ها در قضیه خونهای آلوده دارند، به آنها هم خوش‌بین نیستم، اما تهیه واکسن از کشورهای دیگر هیچ مشکلی ندارد.
بلافاصله پس از این اظهارات رهبر انقلاب رسانه‌های فارسی زبان بیگانه و برخی فعالان توئیتری دست به کار شایعه‌پراکنی شدند. این اقدام نیز واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشت. در ادامه بخش‌هایی از این واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی را می‌بینیم.
اولین کشوری که واکسن کرونای فایزر رو دریافت کرد انگلیس بود
زمان تحویل واکسن روزی ۳۰۰ کشته داشت و الان ۱۲۰۰ نفر!
نتیجه گیری با خودتون
پدرام شمیرانی
گوشه‌ای از سابقه آمریکا:
کشتار میلیون‌ها سرخپوست با پتوهای آلوده به ویروس آبله!
تست باکتری‌های بیولوژیکی روی مردم آمریکا تا دهه۷۰میلادی!
شیوع تیفوئید در کره شمالی با حشرات ناقل!
شیوع ابولا در آفریقا!
و…
فقط یک احمق به آمریکا و واکسنی که میخواست برای ما بفرستد اعتماد می‌کند.
علیرضا گرائی
با صحبت‌های امروز آقا، برنامه‌ی واردات واکسن متوقف نمیشود؛ چرا که از اول هم قرار نبوده واکسنی از امریکا و انگلیس وارد شود؛ به خصوص با هزینه‌های سرسام آور انتقال‌شان به ایران.
اما مجددا صداقت رهبری با ملت و شجاعت ایشان در گفتار ثابت شد
محمد بدیعی
انتهای پیام/۴