وزیر ورزش و جوانان مطرح کرد

وجود ۳ هزار پروژه ورزشی نیمه تمام در کشور

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به 3 هزار پروژه ورزشی نیمه تمام در سطح کشور، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بخشی از این پروژه‌ها را که بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارند تا پایان دولت تکمیل خواهیم کرد.

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان که برای افتتاح چندین پروژه ورزشی، بازدید از چند پروژه اقتصادی و شرکت در جلسه اقتصاد مقاومتی به خراسان جنوبی سفر کرده، در حاشیه مراسم افتتاح پروژه های ورزشی نهبندان ،رضایتمندی خود را از وضعیت ورزش استان ابراز کرد.
وی افزود: با بهره برداری از ۳۷ پروژه ورزشی هدف گذاری شده در سطح استان خراسان جنوبی، پیشرفت بیشتری در وضعیت ورزش این استان شاهد خواهیم بود و در آینده، خبرهای بسیار خوبی را از افتخار آفرینی های دختران و پسران مستعد استان در زمینه های مختلف خواهیم شنید.
وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: از مجموع ۳۷ پروژه ورزشی هدف گذاری شده در سطح استان، ۱۳ مورد امروز افتتاح می‌شود و ۲۴ مورد باقیمانده نیز تا پایان دولت به بهره‌برداری خواهند رسید.
سلطانی فر عنوان کرد: ما باور داریم چنانچه امکانات و زیرساخت های لازم در تمامی مناطق محروم، روستایی، عشایری و مرزی مهیا شود، زمینه برای بروز استعداد ها و توانمندی های زیادی فراهم می گردد و همه جوانان و نوجوانان ما حتی در دورافتاده ترین نقاط هم می توانند قهرمانانی برای آینده کشور باشند.
وی اظهار کرد: اصلی ترین برنامه ما این است که با احداث سالن ورزشی، زمین چمن و استخر، امکانات و تجهیزات لازم را به همه مناطق دورافتاده و محروم ببریم تا زمینه برای پرورش استعدادها فراهم شود.
وجود سه هزار پروژه ورزشی نیمه تمام در کشور/ بهره برداری از ۱۲۰۰ پروژه ورزشی نیمه تمام تا ۱۴۰۰
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به ۳ هزار پروژه ورزشی نیمه تمام در سطح کشور اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بخشی از این پروژه‌ها را که بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند تا پایان دولت تکمیل خواهیم کرد.
سلطانی‌فر گفت: با توجه به محدودیت‌های دولت در تأمین اعتبارات مورد نیاز طرح ها، بین ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ پروژه نیمه تمام ورزشی در سال آخر دولت به بهره‌برداری می رسد.
وی ورزش را ارزان ترین و مؤثرترین ابزار برای پرکردن اوقات فراغت عنوان کرد و گفت: با کمترین هزینه ها در زمینه برگزاری مسابقات و رویدادهای ملی و بین المللی، نشاط و شادابی را برای بخش زیادی از افراد جامعه به ارمغان می آوریم.
وزیر ورزش و جوانان درخصوص سفرش به استان خراسان‌جنوبی گفت: برای سفر به این استان از ماه‌ها قبل برنامه ریزی شده بود اما شیوع کرونا سمت و سوی برنامه‌ها را تغییر داد.
سلطانی‌فر اظهار کرد: تأکید ما بر این بود که در این سفر از مناطق محروم استان هم بازدیدی داشته باشیم که خوشبختانه با تدبیر استاندار ، این مهم رقم خورد و توانستیم به نهبندان سفر کنیم.
وی افزود: برای حضور معاونین و همراهانش در مناطق مختلف استان نیز به خوبی برنامه ریزی شده است.
انتهای پیام/۱۲۷