بسته خبر ورزشی

ورزشکار خراسان جنوبی در رقابت های بین المللی جهت یابی/ زیرکوه میزبان افتتاحیه مسابقات مینی فوتبال جام پرچم

در بسته خبر ورزشی خبرهایی از حضور ورزشکار خراسان جنوبی در رقابت های بین المللی جهت یابی و میزبانی زیرکوه در مراسم افتتاحیه  رقابت های مینی فوتبال جام پرچم وجود دارد.

به گزارش خاورستان مهدی صادقی شاهرخت از شهرستان زیرکوه به عنوان دومین ورزشکار استان در مسابقات بین المللی جهت یابی ارتش های جهان (سیزم) حضور یافت.

بر اساس این گزارش این رقابت ها با حضور ۱۷ تیم در این رشته در کشور قزاقستان شهر آستانه برگزار می شود.

 

زیرکوه میزبان مراسم افتتاحیه جام پرچم

مراسم افتتاحیه اولین دوره مسابقات مینی فوتبال جام پرچم در شهرستان زیرکوه برگزار می شود.

داوطلب رئیس هیئت ورزش های روستایی و عشایری خراسان جنوبی به خبرنگار خاورستان گفت: مراسم افتتاحیه جام پرچم در استان به عنوان بزرگترین رویداد ورزش روستایی و عشایری کشور با حضور مقامات کشوری، استانی و شهرستانی به میزبانی شهرستان مرزی زیرکوه عصر پنج شنبه برگزار و تیم های حاضر در این رقابت ها با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

وی با اشاره به حضور ۶۲۵ تیم در استان در این رقابتها افزود: ۱۵۶ تیم در بخش بانوان و ۴۶۹ تیم در بخش آقایان در خراسان جنوبی در این دوره از رقابت ها حضور دارند.

به گفته وی شهرستان مرزی زیرکوه نیز، با ۲۴۶ تیم و ۳۱۰۰ ورزشکار، مربی، سرپرست، کادر اجرایی و داوران و مسئولین برگزاری پیشتاز در رقابت های جام پرچم در سطح استان خراسان جنوبی است و این رقابت ها در ۱۱ شهرستان استان پیگیری و دنبال می شود.