نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:

وضعیت جاده‌های شهرستان قاین رو به پیشرفت است/ تخصیص اعتبار برای محور قاین- زیرکوه

نماینده مردم شهرستان‌های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای مسیر قاین - زیرکوه و زیرکوه به سمت مرز اعتبارات خوبی تخصیص داده شده و کار در حال انجام است.

فرهاد فلاحتی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص جاده‌های شهرستان قاین، بیان کرد: برای مسیر قاین – زیرکوه و زیرکوه به سمت مرز اعتبارات خوبی تخصیص داده شده و کار در حال انجام است البته پیمانکاران این مسیر نیز مطالباتی دارند که پیگیری‌ها انجام شده و ان‌شاءالله به زودی مطالبات پیمانکاران پرداخت خواهد شد.
وی افزود: در محور حاجی‌آباد به سمت شاهرخت جاده جدید آسفالت شده اما هنوز کار تحویل نشده است.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در بخشی از مسیر مرز کار روکش جاده آغاز شده و همچنین قسمت‌هایی از مسیر قاین به سمت حاجی‌آباد که باید تعریض می‌شد انجام و تحویل شده و تمامی این مسیرها به زودی توسط پیمانکار به راهداری جهت استفاده مردم تحویل خواهد شد.
فلاحتی با بیان اینکه در این مسیر نیز هنوز نتوانسته‌ایم برخی از مطالبات پیمانکاران را از دولت بگیریم، افزود: یک نفر از پیمانکاران حدود ۱۰ میلیارد تومان طلب دارد که در این خصوص نیز بنده مانند پروژه بیرجند- قاین دستور پرداخت مطالبات را از رئیس سازمان برنامه و بودجه گرفته و ابلاغ شده اما تاکنون پول به دست پیمانکار نرسیده است.
وی اظهار کرد: این نیز از مواردی است که علی‌رغم پیگیری‌های زیاد در پیچ و خم‌های اداری سازمان برنامه و بودجه مانده که امیدواریم به زودی پیمانکار به حق و حقوق خود برسد و با دلگرمی بیشتری کار کند.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۴/