مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور:

وظیفه اصلی روابط عمومی ها زنده نگه داشتن امید در دل مردم است 

دارابی گفت: وظیفه اصلی این کار را روابط عمومی در شرایط امروز حساس است بحث امیدآفرینی و زنده نگه داشتن انگیزه و امید در دل مردم و نشان دادن تلاش شبانه روزی مسئولان است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، دکتر افشار دارابی مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، اظهار کرد: بنابردستور و توجه جناب آقای وحیدی وزیر کشور به خراسان جنوبی آمدیم.

وی افزود: مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور سه مدیر کل دارد که شامل مدیر کل روابط عمومی، مدیرکل اطلاع رسانی و مدیرکل روابط بین الملل دارد که کار ۱۵ کشور همسایه را در بحث مبادلات مرزی، مسائل امنیتی و سایر موضوعات در حوزه این کشورها با ایران را بر عهده دارد.

مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور بیان کرد: در حوزه اطلاع رسانی آنچه مهم است توجه به فرمایشات و دغدغه های مقام معظم رهبری به عنوان سکان دار کشور است.

دارابی عنوان کرد: مقام معظم رهبری بارها نسبت به جنگ شناختی تاکید داشتند حداقل طی دو دهه گذشته ایشان به جنگ شناختی تاکید داشتند که نسبت به جنگ شناختی دشمن و جنگ رعایت پذیری مسائلی که باعث تشکیک ذهن مردم نسبت به نظام و خدماتی که میشود را مد نظر داشتند.

وی اظهار کرد: امروز ملاحظه میکنید که با تمام توان و ظرفیت رسانه ای شان در حال تلاش هستند که خدمات نظام را نادیده بگیرند و چسبندگی بین مردم و نظام را مخدوش کنند.

مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور گفت: حقیقتا سنگر روابط عمومی و اطلاع رسانی امروز بر اساس فرمایش رهبر که فرموند فریضه جهاد تبیین کار بسیار سختی است و همکاران خود را جهادگر میدانیم.

دارابی تصریح کرد: استرس کار اطلاع رسانی و روابط عمومی زیاد است و همکاران ما تلاش زیادی میکنند که بین مطالبات به حق مردم و محدودیت هایی که مسئولان دارند و هجمه هایی سنگینی که دشمنان انجام میدهند بتوانند تعادل ایجاد کنند و اجازه ندهند که مردم نیبت به آنچه تلاش شبانه روزی نظام جمهوری است دلسرد شوند‌.

وی عنوان کرد: وظیفه اصلی این کار را روابط عمومی در شرایط امروز حساس است بحث امیدآفرینی و زنده نگه داشتن انگیزه و امید در دل مردم و نشان دادن تلاش شبانه روزی مسئولان است.

مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور گفت: مشکلات و تلخ کامی هایی که به دلیل تحریم های ظالمانه و به دلیل فرصت سوزی هایی که در گذشته نسبت به رفع مشکلات صورت گرفته ان شاءالله خداوند هم کمک میکند و مشکلات برطرف میشود.

دارابی افزود: روابط عمومی های تلاش میکنند و افرادی هستند که میخواهند تصویر زیبایی از نظام جمهوری اسلامی در سطح منطقه و بین المللی به رغم تلاش هایی که دشمنان انجام میدهند میخواهند واقعیت ها را نشان دهند و امید را در دل مردم زنده نگه دارند.

وی اظهار کرد: ان شاءالله خدا کمک کند و همه ما سربازان موفقی در نظام جمهوری اسلامی باشیم.

انتهای پیام/۱۲۷