حجت الاسلام سلیمی:

وظیفه اصلی وزارت ارتباطات توسعه زیرساخت های ارتباطی کشور است/ نباید با بروز نیاز مشکلات را به گردن دیگری انداخت

نماینده مردم محلات به لزوم توسعه بخش ارتباطی کشور اشاره کرد و گفت: وزارت ارتباطات باید در خصوص توسعه و گسترش زیرساخت های ارتباطی کشور اقدام کند و نباید دست روی دست گذاشت و با بروز نیاز مشکلات را به گردن دیگری انداخت.

به گزارش خاورستان، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در گفت و گویی در خصوص اظهارات آذری جهرمی مبنی بر تاثیر فرکانس های صدا و سیما بر سرعت اینترنت اظهار داشت: وظیفه اصلی وزارت ارتباطات توسعه زیرساخت های ارتباطی کشور است.
وی تصریح کرد: صدا و سیما از ابتدا هم این فرکانس ها را داشته؛ سوال این است که چرا نباید زیرساخت ها را آنقدر توسعه داد تا در این شرایط با مشکل مواجه نشویم؟
نماینده مردم محلات در مجلس با بیان این که شتاب در بخش ارتباطات فزاینده است، گفت: دوستان عزیز در وزارت ارتباطات باید در اقدامات خود تجدید نظر کنند. بحث ارتباطات از طریق فضای مجازی روز به روز توسعه پیدا می کند و در واقع همه میدانند که شتاب در این بخش فزاینده است.
سلیمی در ادامه تاکید کرد: نباید دست رو دست گذاشت و وقتی یکباره با یک نیاز جدی که مواجه می شویم، در چنین وضعیتی از دیگران هزینه کنیم.
وی در پایان گفت: منکر این مسئله نیستم که در حال حاضر و در این شرایط صدا و سیما باید کمک کند اما این به معنای این نیست که کم کاری ها را با “کی بود کی بود من نبودم» پوشاند و به گردن دیگری انداخت.
انتهای پیام/۴