مسئول نمایندگی ولی فقیه قرارگاه شهید ناصری خراسان جنوبی:

وظیفه امروز ما شناخت دقیق حق و باطل، دوست و دشمن است

مسئول نمایندگی ولی فقیه قرارگاه شهید ناصری خراسان جنوبی گفت : وظیفه امروز ما شناخت دقیق حق و باطل ، دوست و دشمن است و از همه چیز مهمتر التزام عملی به حق و حرکت نکردن در پازل دشمن است

به گزارش خبرنگار خاورستان،حجت الاسلام محمدرضا توکلی مسئول نمایندگی ولی فقیه تیپ مردم پایه قرارگاه شهید ناصری خراسان جنوبی شامگاه چهارشنبه در مراسم ۳۰ شب با قرآن کریم شهرستان خوسف ضمن تبریک ولادت با سعادت مجتبی (ع) و لزوم قدردانی فرصت ماه رمضان و انس با قرآن،اظهار کرد: امام حسن مجتبی(ع) در تمام ابعاد وجودی زندگیش خصوصا ابعاد ارتباط با خداوند ، ارتباط با خلق و نحوه رویارویی با دشمن الگو است.
وی با بیان این که امام حسن مجتبی(ع) مظلوم ترین شخصیت عالم هستند،تصریح کرد:بر کسی پوشیده نیست که این امام بزرگوار،پایه گذار قیام عاشورا بوده است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه تیپ مردم پایه قرارگاه شهید ناصری خراسان جنوبی ادامه داد:پیشوای دوم شیعیان با حسن خلق و صبر و بردباری توانست اهداف عالیه سیره نبوی را در جامعه جاری و زمینه های قیام کربلا را فراهم سازد.
حجت الاسلام توکلی عنوان کرد:امام حسن(ع) عابد ترین و زاهد ترین مردم زمان خودش بود ، با مردم رفتاری بسیار صمیمانه و کریمانه داشت و در ارتباط با دشمن هم مقاوم و پایبند به ارزش ها بود .
وی با اشاره به قرارگیری روز میلاد ایشان در ۱۵ رمضان،بر لزوم الگوگیری از ایشان در ادامه مسیر زندگی تاکید کرد و افزود:تدبر در سبک زندگی این امام بزرگوار می تواند به عنوان تلنگری اساسی برای حداقل نیمه دیگر ماه رمضان مطرح شود که سبب استواری گام ها و حرکت در مسیر زندگی الهی با الگوگیری از زندگی ائمه معصومین شود.
مسئول نمایندگی ولی فقیه تیپ مردم پایه قرارگاه شهید ناصری خراسان جنوبی اضافه کرد : وظیفه امروز ما شناخت دقیق حق و باطل ، دوست و دشمن است و از همه چیز مهمتر التزام عملی به حق و حرکت نکردن در پازل دشمن است .
حجت الاسلام توکلی در پایان ابراز کرد : دشمن به شدت در جبهه فرهنگی تلاش می کند و قصد گرفتن دین ما را دارد و اگر موفق شود ، چیزی برای ما نخواهد ماند ؛ لذا باید آحاد ملت هوشیار باشند و به مقابله با تهاجم نرم دشمن بپردازند .
گفتنی است که در پایان مراسم شب گذشته،سه عدد ماشین لباسشویی به همت اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی و ۱۰ عدد کارت هدیه به همت ستاد اقامه نماز استان به قید قرعه به شرکت کنندگان این مراسم اهدا شد.
لازم به ذکر است که از سوی سردار رجب زاده نیز تعداد ۱۰ سری کالای ایرانی به ارزش هر سری کالا،۲۵۰ هزار تومان برای شرکت کنندگان در این مراسم معنوی در نظر گرفته شد.
انتهای پیام/۱۲۷/۶۶/۱۰۱