رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

وظیفه بسیج فراهم کردن بستری برای حضور مردم در تمام عرصه هاست

سردار سلیمانی با اشاره به رویکرد دولت در استفاده از ظرفیت های مردمی در حل مشکلات کشور گفت: وظیفه بسیج فراهم کردن بستری برای حضور مردم در تمام عرصه هاست.

به گزارش خاورستان، سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در افتتاحیه ۲ هزار و ۵۵۰ پروژه محرومیت زدایی در نشست خبری با اصحاب رسانه با تبریک هفته بسیج گفت: در گام دوم انقلاب یکی از راهبردهایی که رهبر انقلاب به آن اشاره کردند، حضور مردم در عرصه های مهم و نقش آفرینی آنها است. بسیج به عنوان تشکیلات انقلاب اسلامی وظیفه فراهم کردن بستر برای حضور مردم در تمام عرصه ها را بر دوش دارد و در این زمینه فعالیت های زیادی انجام داده است.

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: به حمدالله کشور ما ظرفیت های عظیمی برای حل مسایل و مشکلات مختلف کشور دارد و خدا را شاکریم که دولتی در انتخابات ۱۴۰۰ انتخاب شد که رویکردش استفاده از ظرفیت های مردمی در یک برنامه هوشمند برای حل مسایل کشور است.

وی ادامه داد: انشاءالله مسیری فراهم می شود که مردم عزیز ایران با مشارکت این تشکیلات انقلابی نقش آفرینی های بسیاری داشته باشند. امروز شاهد افتتاح دو هزار و ۵۵۰ پروژه محرومیت زدایی در اقصی نقاط کشور هستیم و معتقدیم که وظیفه ما ارایه خدمات بسیار گسترده و وسیع به تمام مردم ایران اسلامی است.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: تشکیلات مردمی بسیج برای مردم است و انشاءالله برای مردم بیش از گذشته خدمت می کند و از همین جا از تمام گروه های جهادی که در پروژه های مختلف محرومیت زدایی شرکت داشتند، قدردانی می کنیم.

انتهای پیام/۱۰