رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی:

وعده‌های مسئولین کشوری در سفر به خراسان جنوبی پیگیری شود

خسروی گفت: وعده‌هایی که مسئولین کشوری در سفر به خراسان جنوبی داده‌اند، توسط استاندار جدید پیگیری شود.

به گزارش خاورستان، حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: با تغییر استاندار خراسان‌جنوبی نباید در روند توسعه استان خللی ایجاد شود.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس بیان‌کرد: البته استاندار جدید تأکید کرده‌اند که در پرواز به سمت توسعه و پیشرفت استان تنها خلبان عوض شده است ولی مسیر را با همان قوت و جدیت ادامه خواهند داد.
خسروی در پاسخ به این سوال که اولویت‌های کاری استاندار جدید را چه مواردی می‌دانید، ادامه داد: به نظرم من یکی از اصلی‌ترین اولویت‌ها پیگیری وعده‌هایی است که مسئولین کشوری در سفر به خراسان‌جنوبی داده‌اند.
وی با اشاره به اینکه این وعده‌ها متعدد بوده است، افزود: به عنوان مثال وزیر جهادکشاورزی در سفر به خراسان‌جنوبی وعده‌ها و قول‌هایی طبق مکاتبات و اسناد موجود داده‌اند که استاندار جدید باید پیگیر اجرایی شدن آن باشد.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی با بیان اینکه از چهار بازارچه خراسان‌جنوبی یکی فعال است، گفت: پیگیری بازگشایی یکی از پایانه‌های مرزی خراسان‌جنوبی (پایانه مرزی یزدان) توسط استاندار قبلی تا مراحلی پیش رفت.
خسروی اظهارکرد: امیدواریم استاندار جدید به عنوان یکی از اولویت‌ها موضوع بازگشایی پایانه مرزی یزدان را چنانچه در سخنان خود بر آن تأکید داشتند، مورد پیگیری قرار دهند.
وی درباره پروژه‌های مهم و اولویت‌دار خراسان‌جنوبی نیز یادآور شد: پروژه‌های بسیار مهمی پیش روی استاندار جدید خراسان‌جنوبی قرار دارد و البته در پیگیری آن اولویت‌ها از حیث زمانی و مالی و اعتباری باید مد نظر قرار گیرد.
انتهای پیام/۴