نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

وعده اتمام دوبانده‌سازی جاده بیرجند قاین در سال‌جاری محقق شود/ لزوم خودداری از ورود مسائل سیاسی به انتصابات

خسروی با بیان این‌که در انتصابات محور شایسته‌سالاری باشد گفت: وعده‌ی اتمام پروژه دوبانده‌سازی جاده بیرجند قاین در سال‌جاری که از جمله وعده‌های آقای معتمدیان است، به پایان برسد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه استاندار خراسان جنوبی اظهار کرد: طی روزهای گذشته در مصاحبه‌هایی که استاندار جدید با رسانه‌ها و صحبت‌هایی که در محضر نماینده ولی فقیه داشت، بهترین معرفی را داشته است.
وی با بیان این‌که آقای ملانوری در دیدار با نماینده ولی فقیه مهم‌ترین سرمایه استان را نیروی انسانی معرفی کرد، افزود: برنامه‌های زیادی در استان آغاز شده که درخواست داریم که با سرعت بیشتر ادامه داشته باشد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به قول آقای ملانوری “مسیر همان مسیر است و فقط خلبان تغییر کرده” و اکنون که استاندار جوانی نسبت به استانداران قبل نصیب استان شده است ان‌شاءالله با همکاری همه‌جانبه و رهنودهای نماینده ولی فقیه فعالیت در استان، اقدامات ادامه داشته باشد.
خسروی با بیان این‌که خوشبختانه استاندار جدید شناخت خوبی از خراسان جنوبی دارد افزود: در انتصابات محور شایسته‌سالاری باشد، نه مسائل سیاسی و از مسائلی که گسل تفرقه را بیشتر خواهد کرد، خودداری شود.
وی با اشاره به سخنی از امام علی (ع)، اظهار کرد: دلایل سقوط دولت‌ها چهار مسئله است که یکی عدم‌شایسته‌سالاری است. ان‌شاءالله که ما گرفتار این مسائل نشویم.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق صحبت‌هایی که در مورد آقای ملانوری شنیدیم یکی از ویژگی‌های وی ولایت‌مداری است که بسیار خوب است و طبق گفته خودش، خط قرمزش ولایت و خانواده‌های شهدا است.
خسروی در خصوص عمل به وعده‌ها با اشاره به سخنی از حضرت محمد(ص)، اظهار کرد: پیامبر فرمودند “هر کس مبدأ و معاد را قبول دارد باید به وعده‌های داده شده عمل کند” لذا امیدواریم وعده‌های داده شده محقق شود.
وی به پروژه طولانی‌مدت جاده بیرجند قاین اشاره کرد و گفت: این پروژه چند سال است که آغاز شده و به پایان نرسیده است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم وعده داده شده مبنی بر اتمام این پروژه در سال‌جاری که از جمله وعده‌های آقای معتمدیان است، به پایان برسد.
خسروی تصریح کرد: ان‌شاءالله برای خدمت به مردم تلاش کنیم که حسرت برای ما باقی نماند.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۱/ ۴