امام جمعه فردوس:

ولایت فقیه عامل نابودی نقشه‌های دشمنان است/ قرارگیری کشور بر ریل انقلاب با روی‌کارآمدن دولت انقلابی

حجت‌الاسلام بابایی با بیان این‌که بی‌عرضگی و سوءمدیریت مسئولان در مشکلات اقتصادی موثر است گفت: امیدواریم همانطور که قوای قضائیه و مقننه انقلابی شده، دولت نیز انقلابی شود و کشور روی ریل انقلاب بیافتد و به سرعت به اوج و نقطه قلّه نزدیک شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا بابایی امام جمعه فردوس در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، با اشاره به آیه قرآن “جَاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کانَ زَهُوقاً”، گفت: خداوند می‌فرمایند حق می‌آید و باطل نابود می‌شود و یکی از مصداق‌های این آیه پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) بود.
وی افزود: در دوران غیبت امام زمان(عج) چنین انقلابی که باعث تشکیل حکومت اسلامی شود در دنیا نبوده است.
امام جمعه فردوس خاطرنشان کرد: نقش امام خمینی(ره) در وحدت مردم و حضورشان در مبارزات و پیروزی انقلاب نقش اول بوده است؛ ما مرهون امام راحل هستیم که توانست با بهره‌گیری از قدرت مردم، انقلاب را به پیروزی برساند.
حجت‌الاسلام بابایی یادآورشد: ۱۵ سال امام خمینی(ره) در تبعید بودند و در ۱۲ بهمن قدم مبارکشان به ایران گذاشتند و در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.
وی ادامه داد: در آستانه چهل‌ودومین بهار آزادی هستیم؛ خدا را سپاس می‌گوییم که خلف صالح امام خامنه‌ای رهبری جامعه را برعهده دارند.
امام جمعه فردوس ولایت فقیه را مانند نخ تسبیح دانست که اگر این نخ نباشد تفرقه ایجاد می‌شود و مردم با یکدیگر وحدت نخواهند داشت.
حجت‌الاسلام بابایی با بیان این‌که امیدواریم وصیت امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه “پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد” را مردم اجرایی کنند، افزود: با وجود رهبری امام خامنه‌ای، نقشه‌های دشمن تاکنون نقش برآب شده است.
وی ادامه داد: کسانی که نمی‌توانستند ۴۰ سالگی انقلاب را ببیند خودشان نابود شدند و با ذلت و سرافکندگی کاخ سفید را ترک کردند اما انقلاب اسلامی ما با رهبری امام خامنه‌ای و وجود مردم، ۴۲ سال است ادامه دارد.
امام جمعه فردوس بیان کرد: ۲۰ درصد تحریم و ۳۰ درصد عدم‌بهره‌گیری از جوانان انقلابی و ۵۰ درصد بی‌عرضگی و سوءمدیریت مسئولان در مشکلات اقتصادی موثر است به طوری که خود مسئولان اقرار می‌کنند به مسکن، اشتغال و ازدواج جوانان اهمیت داده نشده است.
حجت‌الاسلام بابایی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب سه بار فرمودند “امید من به شما جوانان است” اما متاسفانه علی‌رغم درخواست ایشان، به جوانان بها داده نشده است.
وی خاطرنشان کرد: دانشمندان در نانو، فناوری نظامی و هسته‌ای تاکنون درخشیده‌اند و امیدواریم همان‌طور که امام خامنه‌ای فرمودند برای انتخاب یک رئیس جمهور جوان و انقلابی منتظر باشید. ان‌شاءالله مردم در انتخابات ۱۴۰۰ حماسه بیافرینند.
امام جمعه فردوس تاکید کرد: امیدواریم همانطور که قوای قضائیه و مقننه انقلابی شده، دولت نیز انقلابی شود و کشور روی ریل انقلاب بیافتد و به سرعت به اوج و نقطه قلّه نزدیک شود.
حجت‌الاسلام بابایی با بیان این‌که از رئیس قوه قضائیه تشکر می‌کنیم که بدون ملاحظه با همه مفسدان اقتصادی اعم از برادر رئیس، دختر وزیر و وکیل برخورد می‌کند، تصریح کرد: برخورد قاطع انقلابی و ولایتمدار آقای رئیسی بارقه امیدی در دل مردم ایجاد کرده است.
وی افزود: امیدواریم فساد اقتصادی ریشه‌کن شود و مردم به حق خود برسند و از بریز و بپاش‌ها و حقوق های نجومی جلوگیری شود.
امام جمعه فردوس اظهار کرد: نقش بسیج بر کسی پوشیده نیست و بسیج و سپاه پاسداران توانستند انقلاب را بیمه کنند.
حجت‌الاسلام بابایی ادامه داد: امام فرمودند اگر سپاه نبود کشور نبود؛ واقعا بسیج و سپاه در همه جریانات، راهپیمایی‌ها، سیل، زلزله و بیماری کرونا با حرکت جهادی، بسیار کمک کردند و امیدواریم هم‌چنان در صحنه بمانند تا انقلاب نگهداری و حفظ شود.
وی گفت: یکی از برکات انقلاب، افرادی از جمله علامه مصباح‌یزدی و آیت‌الله محمد یزدی بودند که با پشتیبانی از ولایت فقیه توانستند نقش خود را در حفاظت از انقلاب اسلامی ثابت کنند.
امام جمعه فردوس اضافه کرد: سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی توانست کشور را از گزند داعش و همه دشمنانی که بنا بر تجزیه و آشوب دارند نگه دارد.
حجت‌الاسلام بابایی یادآور شد: بر روان مطهر شهید فخری‌زاده، شهدای هسته‌ای، دفاع‌مقدس و علامه مصباح یزدی که پشتیبان انقلاب بودند و عمرشان را فدای ولایت کردند درود می‌فرستیم.
وی اظهار کرد: دشمن از همه راه‌های متصور جنگ، حصر اقتصادی، تحریم و فتنه ایجاد کرده و در همه این راه‌ها شکست خورده است و اکنون دنبال این است که کار فرهنگی علیه حجاب، انقلاب، نقش جوانان در کشور و ناامید کردن نسل جوان انجام دهد.
وی ضمن تأکید بر این‌که مردم باید نگاه به فرمان انقلاب و رهبری امام خامنه‌ای داشته باشند، خاطرنشان کرد: مردم باید تحت پرچم ولایت تبعیت از فرامین پیامبرگونه امام داشته باشند تا هرگز لطمه‌ای به کشور وارد نشود.
انتهای پیام/۵/ ۱۴/ ۴