پاسخگویی به مشکلات سرمایه گذاران در استان خراسان جنوبی ۲۴ ساعته می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی از ایجاد زیرساخت‌های لازم برای پاسخگویی شبانه روزی و ۲۴ ساعته به مطالبات سرمایه گذاران خبر داد.

به گزارش خاورستان، مشیرالحق عابدی ظهر امروز در جلسته ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد: با راه‌اندازی مرکز فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه گذاری در استان پاسخگویی به مشکلات سرمایه گذاران ۲۴ ساعته می‌شود.
وی گفت: با توجه به شرایط حساس کنونی و تأکید دولت بر تحقق شعار سال، جهش تولید، وزارت صنعت، معدن و تجارت استان برای راه‌اندازی سامانه‌ای جهت بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی اقدام کرده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: تمام متقاضیان سرمایه گذاری که در روند اجرای طرح تولیدی خود با مانعی مواجه شده‌اند یا سرمایه گذارانی که از گذشته مشغول فعالیت هستند و در ادامه راه به مشکلی برخورده‌اند، می‌توانند از ظرفیت این سامانه برای رفع آن اقدام کنند.
عابدی ادامه داد: تمام فعالان حوزه‌های صنعتی، معدنی و کشاورزی می‌توانند از این ظرفیت بهره برداری کنند.
وی با تأکید بر اینکه هدف از راه‌اندازی این سامانه، پاسخگویی در لحظه به سرمایه گذاران است متذکر شد: دستگاه‌های اجرایی مکلفند به محض بارگزاری مشکل و مسئله‌ای از سوی سرمایه گذاران، آن را پیگیری کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی عنوان کرد: کارشناس خبره و زبده دستگاه‌های اجرایی برای فعالیت در این سامانه به دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سازمان صنعت، معدن و تجارت معرفی می‌شوند.
وی اظهار کرد: بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی، وزارت صنعت، معدن و تجارت تا دو هفته آینده با جمع آوری اطلاعات لازم از تمام استان‌ها، سامانه را بارگزاری خواهد کرد.
عابدی گفت: تا زمان راه‌اندازی کامل این سامانه، سرمایه گذاران و متقاضیان فعالیت در حوزه تولید می‌توانند با مراجعه حضوری به ساختمان شماره ۲ سازمان صنعت، معدن و تجارت مشکلات خود را از طریق ستاد تسهیل و رفع موانع تولید پیگیری کنند.
وی با اشاره به تأمین زیرساخت‌های لازم برای رفع موانع تولید خاطرنشان کرد: هر چه زمان پاسخگویی ما به سرمایه گذاران کمتر و سرعت عمل‌ها در رفع موانع تولید بیشتر باشد، موفق‌تر خواهیم بود.
انتهای پیام/۴