پایان دور رفت لیگ‌برتر بسکتبال/ مهرام و شهرداری گرگان مدعی‌تر از مدعیان

مهرام و شهرداری گرگان در پایان دور رفت لیگ برتر بسکتبال نشان دادند که مدعی‌تر از مدعیان دیگر هستند.

به گزارش خاورستان به نقل از فارس، هفتمین هفته از لیگ برتر بسکتبال در حالی روز گذشته به پایان رسید که مهرام و شهرداری گرگان بدون باخت باقی ماندند و شیمیدر نخستین شکست خود را تجربه کرد.
مهرام و گرگان مدعی‌تر از مدعیان
در این هفته دو بازی حساس بین مدعیان اصلی برگزار شد که شهرداری گرگان توانست نفت آبادان را شکست دهد و مهرام نیز مقابل شیمیدر به پیروزی دست یافت. این دو تیم نشان دادند که در حال حاضر با نفراتی که در اختیار دارند، مدعی تر از دیگر مدعیان هستند.
مهرام و شهرداری گرگان که هرکدام یک یار خارجی و چند ملی‌پوش در ترکیب‌شان دارند هر ۷ مسابقه خود را با برد پشت سرگذاشتند و صدرنشین گروه‌های الف و ب شدند.
گلایه دوباره نفتی‌ها از فدراسیون
هفته هفتم باز هم گلایه نفتی‌ها از فدراسیون را در پی داشت. آنها که دو هفته قبل به پرداخت جریمه‌های فصل گذشته معترض بودند، در این هفته نیز ماجرای حضور بنی کوچویی باعث گلایه و انتقادشان از فدراسیون شد.
کشمکش‌های نفت و فدراسیون در مورد بازی کردن بنی کوچویی هنوز به نتیجه نرسیده و فدراسیون اصرار دارد که این بازیکن باید رضایت‌نامه از تیم قبلی خود بیاورد. این در حالی است که کوچویی آخرین بار در ایران برای دانشگاه آزادی بازی کرده که در حال حاضر منحل شده است.
نیروی زمینی و کسب نخستین برد/ آینده‌سازانِ بدون آینده!
در هفته هفتم نخستین برد نیروی زمینی هم رقم خورد. تیم سربازها که امسال ضعیف تر از سال‌های گذشته است، در دیدار با آینده سازان با یک امتیاز اختلاف به برتری رسید. با این شرایط آینده سازان تنها تیمی است که همه مسابقات خود را واگذار کرده و عملکرد ضعیف آنها نشان که در سطح‌شان بسیار پایین‌تر از جایگاه فعلی‌شان بوده و مشخص نیست با چه منطق و استدلالی پای در لیگ برتر گذاشته‌‌اند.
نتایج هفته هشتم:
گروه الف
شورا و شهرداری قزوین ۶۱ – اکسون تهران ۷۲
مس رفسنجان خانه ۸۰ – بسکتبال خوزستان ۶۵
رعد پدافند هوایی ۷۸- آویژه صنعت مشهد ۹۵
شهرداری گرگان ۸۷ – نفت آبادان ۷۸
گروه ب
آینده سازان ۶۹ – نیرو زمینی ۷۰
تیم‌ملی جوانان ۵۵ – ذوب آهن ۶۳
مس کرمان ۷۰ – شهرداری بندرعباس ۵۱
مهرام ۸۲ – شیمیدر ۶۶
جدول رده بندی:
انتهای پیام/۴