رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خبر داد؛

پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان با موافقت رهبری برای ایجاد بیمارستان صحرایی/ واکسن افراد بالای ۵۰ سال به زودی به سیستان و بلوچستان می رسد

شهریاری گفت: مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان با موافقت رهبر معظم انقلاب ابرای ایجاد بیمارستان صحرایی به حساب دانشگاه علوم پزشکی زاهدان واریز شد.

به گزارش خاورستان، حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت‌وگو با عصرهامون، بیان کرد: این اعتبار علاوه بر مبالغ قبلی از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور و به صورت خاص با موافقت رهبری معظم انقلاب، از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی کشور جهت ایجاد بیمارستان صحرایی واریز شده است.
وی با اشاره به پیگیری های انجام شده در خصوص واکسیناسیون نیز گفت: در کل کشور افراد بالای ۷۰ سال واکسن دریافت می کنند که با پیگیری های صورت گرفته استثنائا در سیستان و بلوچستان واکسیناسیون افراد بالای ۶۰ سال شروع شده و مجوز دریافت واکسن برای افراد بالای ۵۰ سال را نیز گرفته ایم که تصویب شده است و طی روز های آینده واکسن مورد نیاز به استان می آید.
نماینده مردم زاهدان در مجلس خاطرنشان کرد: مردم بپذیرند و باور کنند که همه در جهت بهبود حال بیماران و کنترل بیماری تلاش می کنند، تمام مسائل را پیگیری می کنیم و انتظار می رود که شهروندان با رعایت پروتکل های بهداشتی برای خروج از این بحران کمک کنند.
انتهای پیام/۴