رئیس دانشگاه بیرجند:

پروژه‌های نیمه‌تمام دانشگاه بیرجند ۳۰۰ میلیارد تومان نیاز دارد

لامعی گفت: بیش از ۳۰ پروژه نیمه‌تمام این دانشگاه نیازمند ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار است که نگاه ویژه ملی را در تخصیص اعتبارات می‌طلبد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، احمد لامعی گیو امروز در حاشیه بازدید معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از پروژه‌های عمرانی دانشگاه بیرجند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تکمیل بسیاری از پروژه‌ها نیازمند اعتبار است و امیدواریم با بررسی که امروز با حضور معاون وزیر علوم صورت می‌گیرد برای تحقق بخشی از اعتبارات مورد نیاز تصمیم‌گیری شود.

وی ظرفیت‌های خوابگاهی در حوزه‌های مختلف، احداث سوله و زمین‌های ورزشی، دانشکده‌ها و پروژه‌های بسیج اساتید را از مهمترین این پروژه‌ها نام برد.

رئیس دانشگاه بیرجند گفت: پروژه‌های پردیس امیرآباد، ساختمان موزه و مرکز اسناد، باغ امیرآباد و مجموعه دانشکده کشاورزی از دیگر پروژه‌هایی است که بهره‌برداری از آنها به اختصاص اعتبار لازم نیاز دارد.

ساختمان جدید دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه بیرجند امروز با حضور معاون اداری و مالی و مدیریت منابع وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به بهره‌برداری رسید.

علی خطیبی با همراهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی از پروژه‌های در دست اجرای خوابگاه دانشجویی، سالن ورزشی خواهران، نیروگاه خورشیدی، آزمایشگاه مرجع، آمفی تئاتر دانشکده مهندسی، بوستان شهدای گمنام و موزه اسناد و مفاخر دانشگاه بیرجند نیز بازدید کرد.

انتهای پیام/۱۰