بسته خبری 24 تیرماه پلیس خراسان‌جنوبی؛

پلمپ ۲ واحد تالار و باغ تالار متخلف در طبس/ کامیون با ۱۴۸ کیلوگرم تریاک در طبس توقیف شد

سرهنگ علیپور از پلمپ 2 واحد تالار و باغ تالار متخلف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خاورستان، بسته خبری ۲۴ تیرماه پلیس خراسان جنوبی به شرح زیر است:
کامیون با ۱۴۸ کیلوگرم تریاک در”طبس” توقیف شد
سرهنگ محمود پارسافر معاون هماهنگ کننده خراسان‌جنوبی از كشف ۱۴۸كيلوگرم تریاک در بازرسی از کامیون باری در شهرستان “طبس”خبر داد.
وی در تشريح اين خبر گفت: مأموران ایستگاه بازرسی”دیهوک” شهرستان طبس، هنگام کنترل خودروهای عبوری به يك کامیون باری كه از جنوب به طرف شهرهای مرکزی کشور در حرکت بود؛ مشکوک شدند و خودرو را برای بازرسی بیشتر متوقف كردند.
معاون هماهنگ کننده خراسان جنوبی ادامه داد: مأموران در بازرسی از خودرو ۱۴۸ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در کامیون جاساز شده بود كشف كردند.
سرهنگ پارسافر تصريح كرد: در این رابطه توقيف و ۲ نفر متهم دستگیر شدند که متهمان با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی و روانه زندان شدند.
پلمپ ۲ واحد تالار و باغ تالار متخلف در طبس
سرهنگ محمود علیپور فرمانده انتظامی طبس از پلمپ ۲ واحد تالار و باغ تالار متخلف در این شهرستان خبر داد.
وی در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای مقررات اعلامی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطيلی واحدهای صنفی غير ضروری و در پی گزارش مردمی مبنی بر برگزاری جشن های عروسی در ۲ واحد از تالار و باغ تالارهای این شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی طبس قرار گرفت.
سرهنگ علیپور افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با هماهنگی مقام قضائی قضایی و در معیت دادستان عمومی وانقلاب طبس، معاون فرماندار و بازرسان شبكه بهداشت در محل های اعلامی حاضر شدند و به دستور دادستان عمومی و انقلاب، ۲ واحد باغ و باغ تالار پلمپ شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان طبس خاطر نشان كرد: در شرایطی که ویروس کرونا سلامتی شهروندان را تهدید می کند و برگزاری مراسم و مجالس عروسی طبق دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا ممنوع می باشد، افراد فرصت طلب که به دنبال سود خود می باشند، اقدام به برگزاری چنین مراسماتی در تالارها وباغ های شخصی می‌كنند.
سرهنگ علیپور از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی، خصوصاً موضوعاتی مانند عدم رعايت بهداشت يا احتكار اقلام بهداشتی و درمانی، موضوع را سريعاً به مركز فوريت‌های پليسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
انتهای پیام/ ۱۳۲