خبرهای 3 آذر کانال پلیس خراسان جنوبی؛

پلمپ ۴ پاتوق معتادان مواد مخدر در شهرستان بیرجند

فرمانده انتظامی "بیرجند" گفت: 4 واحد مسكونی که به پاتوق مصرف کنندگان مواد مخدر تبدیل شده بود به دستور مقام قضائی پلمپ شد.

به گزارش خاورستان، فاضل مریمی فرمانده انتظامی طبس گفت: مأموران ۴۰ تن و ۲۸۰ کیلوگرم خاک معدنی مس و روی دپو شده، در این شهرستان کشف کردند.

وی افزود: مأموران پاسگاه”تپه طاق” با انجام اقدامات اطلاعاتی اخباری مبنی بر دپوی خاک معدنی دریافت کردند که موضوع را پیگیری و در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی طبس بیان کرد: مأموران با انجام اقدامات تخصصی پلیسی محل دپوی خاک های معدنی را کشف کردند که پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از این انبار ۴۰ تن و ۲۸۰ کیلوگرم خاک معدنی مس و روی که به صورت غیرمجاز از معادن توسط افراد سودجو استخراج و در اطراف یک روستای متروکه دپو شده بود را کشف کردند.

مریمی عنوان کرد: ارزش ریالی خاک معدنی کشف شده بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه بالغ بر ۵ میلیارد ریال برآورد شد.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی به منظور تامین نظم و امنیت عمومی با افراد سودجو که برای منافع شخصی خود اقدام به فعالیت های غیر قانونی می کنند، برابر قانون برخورد خواهد کرد.

پاتوق معتادان مواد مخدر در شهرستان “فردوس” پلمپ شد

علیرضا فولادی فرمانده انتظامی شهرستان فردوس گفت: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، ۲ واحد مسکونی که به پاتوق معتادان مبدل شده بود به دلیل بی توجهی های مالک آنان به تذکرات پلیس، پلمب و ۶ متهم دستگیر شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی اخباری دريافت كردند كه ۲ واحد مسکونی در مرکز شهر “فردوس” به پاتوق توزيع و مصرف مواد مخدر تبدیل شده و موجب سلب آسايش اهالی شده است که موضوع بصورت ويژه در دستور كار پليس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان فردوس بیان کرد: مأموران پليس با اقدامات اطلاعاتی پاتوق اين افراد را شناسايي و با هماهنگی مقام قضائی محل های مورد نظر را بازرسی کردند كه در یک عملیات غافلگیرانه ۶ معتاد متجاهر دستگير و ۱۰۰ گرم انواع موادمخدر از متهمان كشف شد.

فولادی تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی این ۲ پاتوق مواد مخدر را پلمپ كردند و متهمان دستگیر شده جهت سير مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی با اشاره به رضايتمندی شهروندان از اين اقدام پلیس، خاطر نشان كرد: نیروی انتظامی با تمام توان در راستای تامين نظم، امنيت و آرامش شهروندان تلاش خواهد كرد و اجازه نخواهد داد فرد يا افرادی با اقدامات مجرمانه خود نظم عمومي و آسايش مردم را بر هم بزنند.

پلمپ ۴ پاتوق معتادان مواد مخدر در شهرستان”بیرجند”

فرمانده انتظامی “بیرجند” گفت: ۴ واحد مسكوني که به پاتوق مصرف کنندگان مواد مخدر تبدیل شده بود به دستور مقام قضائی پلمپ شد.

وی افزود: در راستای ارتقاء امنيت و آرامش عمومی شهروندان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در محلات جرم خيز شهرستان بیرجند اجرایی شد.

فرمانده انتظامی بیرجند بیان کرد: مأموران با انجام تحقیقات و بررسی های میدانی، ۴ پاتوق مصرف کنندگان مواد مخدر را شناسایی کردند و پلیس با توجه به حساسیت موضوع به مالکان منازلی که به پاتوق معتادان و برهم زنندگان امنیت و آرامش ساکنان محل مبدل شده بود، تذکر دادند.

فولادی عنوان کرد: علیرغم تذکرات متعدد مأموران پلیس، حضور معتادان در این منازل همچنان ادامه داشت كه به دليل بی توجهی مالکان واحد های مسکونی به هشدارهای پلیس، پس از هماهنگی با مراجع قضائی ۴ پاتوق مصرف مواد مخدر پلمپ شد.

وی تصریح کرد: اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی تداوم دارد و شهروندان در صورت مشاهده هر گونه فعاليت مشكوک به ويژه در زمينه توزيع انواع مواد مخدر، مراتب را بلافاصله به مركز فوريت های پليسی ۱۱۰ اعلام كنند.

انتهای پیام/۱۲۷