مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) خراسان جنوبی خبر داد؛

پنجمین مرحله رزمایش همدلی و احسان در خراسان جنوبی آغاز شد

موسوی گفت: پنجمین مرحله از رزمایش همدلی و احسان در قالب توزیع ٩ هزار بسته معیشتی در سطح استان خراسان جنوبی آغاز به کار کرده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سيد مجتبی موسوی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: به مناسبت ایام خجسته ماه‌های رجب و شعبان و فرا رسیدن سال جدید این مرحله از رزمایش در قالب توزیع ٩ هزار بسته معیشتی در سطح استان آغاز به کار کرده است.
وی، ارزش ریالی هر کدام از این بسته‌ها را ۳۵۰ هزار تومان بیان کرد و ادامه داد: توزیع بسته‌های غذایی و بهداشتی را گروه‌های جهادی، خیّران و سازمان مردم نهاد بومی منطقه در نقاط محرومی که شناسایی شده است بر عهده دارند.
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خراسان جنوبی تصریح کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) در همه ادوار در زمینه آبادانی و پیشرفت کشور قدم برداشته و امروز نیز با تأمین بسته‌های معیشتی و بهداشتی و توزيع مناسب و رايگان ماسک به مبارزه با این بیماری منحوس کرونا برخاسته است.
موسوی افوزد: همچنين پيرو تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به نیازمندان و محرومان و نیز آسیب دیدگان از کرونا، ستاد اجرايی در چندين مرحله رزمایش همدلی و احسان در مراحل مختلف بيش از ١٥ ميليارد تومان در استان کمک کرده است.
وی با اشاره به این‌که این بسته‌های غذایی شامل اقلامی ازجمله مرغ، برنج، روغن، ماکارونی، رب گوجه فرنگی و حبوبات است، گفت: مبارزه با ویروس کرونا تا ریشه‌کنی آن ادامه خواهد داشت و این ستاد تا آخرین لحظه در کنار مردم و مدافعان سلامت خواهد بود.
انتهای پیام/۴