با همت قرارگاه شهید لاجوردی؛

پویش بزرگ «چتری برای پرواز» در خراسان جنوبی برگزار می شود

دبیر قرارگاه شهید لاجوردی خراسان جنوبی از برگزاری پویش بزرگ «چتری برای پرواز » با هدف کمک به زندانیان و خانواده‌های آنان در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدعلی ربیعی دبیر قرارگاه شهید لاجوردی خراسان جنوبی در نشست خبری گفت: این پویش به‌صورت جشن و با همت قرارگاه شهید لاجوردی و مشارکت ستاد دیه، انجمن حمایت از زندانیان و خیران و با حضور هنرمندان استانی و کشوری ششم بهمن ماه در فرهنگسرای شهر بیرجند برگزار می‌شود.

وی افزود: فروش بلیت این پویش برای حمایت از زندانیان و خانواده آنان در روزهای آینده آغاز می‌شود.

دبیر قرارگاه شهید لاجوردی خراسان جنوبی گفت: مبالغ جمع‌آوری شده از خیران و مردم نیکوکار استان در این پویش برای خدمت‌رسانی در حوزه‌های مختلف از جمله آزادسازی زندانیان، اشتغال، معیشت و درمان، حوزه فرهنگی و سیره شهدا هزینه خواهد شد.

ربیعی ادامه داد: از مردم نیکوکار و خیر خراسان جنوبی دعوت می‌کنیم تا مانند دیگر فعالیت‌های خیر در زمینه حمایت از زندانیان و کمک به خانواده‌های آنان در این پویش نیز از لحاظ مادی و معنوی پیشگام شوند و ما را یاری کنند.

دبیر قرارگاه شهید لاجوردی خراسان جنوبی افزود: برخی زندانیان جرایم غیرعمد با مبلغ ۲ تا سه میلیون تومان هم می‌توانند از زندان آزاد شوند لذا چشم این افراد به برگزاری پویش‌هایی مانند چتری برای پرواز است.

وی با اشاره به راه‌اندازی قرارگاه شهید لاجوردی در استان گفت: این قرارگاه از اواخر شهریور امسال در خراسان جنوبی راه‌اندازی شد و کمک‌ها و حمایت‌هایی را در عرصه‌های معیشتی، فرهنگی، درمان و اشتغال به زندانیان و خانواده‌های آنان ارائه می‌دهد.

 

انتهای پیام/۱۰