پیام استاندار خراسان جنوبی برای کاروان ورزشی ایران در المپیک/ امیدواریم نجمه خدمتی دوباره تاریخ ساز شود

در پیام استاندار خراسان جنوبی برای کاروان ورزشی ایران در المپیک آمده است؛امیدواریم این بانوی ورزشکار تیراندازی کشورمان بتواند با توکل بر خدا، خودباوری و دعای خیر مردم ایران به ویژه مردمان متدین و ولایتمدار خراسان جنوبی با کسب افتخار، یک بار دیگر تاریخ ساز شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، استاندار خراسان جنوبی برای کاروان ورزشی ایران در المپیک پیامی صادر کرد.
در این پیام آمده است؛
میدان المپیک، تجلیگاه ارزش ها و مناسبات انسانی و ترویج دهنده فضایل و سجایای اخلاقی است و شرکت در این جشنواره بزرگ ورزشی، افتخاری بزرگ در دوران حیات ورزش حرفه ای ورزشکاران قلمداد می شود.

با عنایت به منشور و اهداف جهانی المپیک، بدون تردید رسالت اصلی کاروان ورزشی ایران در این آوردگاه، صدور پیام صلح، معنویت و اخلاق به جامعه جهانی است.

ضمن آرزوی موفقیت برای کاروان ورزشی ایران در المپیک ۱+۲۰۲۰ توکیوی ژاپن امیدواریم، با دعای خیر مردم، ورزشکاران کشورمان بتوانند با ارائه عملکردی قابل قبول، پیام آور عزت، اقتدار و توانمندی ملت بزرگ ایران باشند و با به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در این آوردگاه، تبلور عینی عزم و اراده ملت قهرمان ایران زمین را در مصاف با حریفان، بارها و بارها به منصه ظهور برسانند و همچون گذشته شادی بخش و امیدآفرین، ظاهر شوند.

حضور نجمه خدمتی، یگانه ورزشکار المپیکی استان در کاروان ورزشی ایران برای دومین دوره متوالی، بیانگر وجود استعدادهای فراوان و ظرفیت های بیشمار خراسان جنوبی در عرصه های مختلف، به ویژه در زمینه ورزش است، لذا امیدواریم این بانوی ورزشکار تیراندازی کشورمان بتواند با توکل بر خدا، خودباوری و دعای خیر مردم ایران به ویژه مردمان متدین و ولایتمدار خراسان جنوبی با کسب افتخار، یک بار دیگر تاریخ ساز شود.

فارغ از کسب هر نتیجه ای به ویژه برای نماینده شایسته خراسان جنوبی در المپیک، هیچ چیزی از ارزش ها، لیاقت ها و توانمندی های این بانوی جوان، با استعداد و خوش آتیه کشورمان نخواهد کاست و بی شک مسیر تعالی و فتح قله های عزت و افتخار در آوردگاه های مختلف آسیایی و جهانی برای ایشان همچنان هموار خواهد بود.
انتهای پیام/۷