پیام تسلیت مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی در پی درگذشت خبرنگار خاورستان

سجاد رضایی مسئول بسیج رسانه و مسئول فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی، در پیامی درگذشت مرحومه سمانه ترشابی، خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی خاورستان و خبرگزاری فارس را تسلیت گفت.

به گزارش خاورستان، در این پیام آمده است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خبر جانگداز فوت خبرنگار محترم سایت خبری تحلیلی خاورستان و خبرگزاری فارس سرکار خانم سمانه ترشابی ، جامعه رسانه ای استان را در غمی جانکاه فرو برد .
قلم توانا، شخصیت متواضع و نجیبانه و روحیه انقلابی و دغدغه مندی فراوان برای مطالبه مشکلات مردمی از او خبرنگاری مورد احترام همگان ساخته بود .
و صد تاسف اینکه جان شریفش در تصادفی دلخراش در جاده بیرجند قاین به رحمت ایزدی پیوست که شاید بارها از مصیبت های وارده بر مردم استان در این جاده گزارش و مصاحبه تهیه کرده بود .
و البته این واقعه جانسوز و مرگ صدها نفر از هم استانی عزیزمان در این جاده، مسئولیت مدیران و مسئولان محترم استانی را در این باره دهها برابر کرده است تا شاید نتیجه گزارشات این خبرنگار دلسوز و فقید که جانش را در این راه از دست داده، این باشد تا مطالبه ده ساله مردمی تحقق یابد و دیگر شاهد پرپر شدن دسته گل های این استان نباشیم.
اینک قلم دلسوزانه اش که در تحقق مشکلات مردمی متعهدانه می‌نگاشت و دغدغه خالصانه اش که شب و روز وی در مسیر پیگیری حقوق مردم سپری می‌شد و روحیه انقلابی اش برای پیگیری مطالبات رهبر معظم انقلاب که روح آثار رسانه ای بر جای مانده از اوست، خاطره ای ماندگار از وی در ذهن خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان ساخته است .
اینجانب ، این مصیبت عظیم را به خاندان محترم ترشابی، به همه فعالان رسانه ای استان از جمله همکاران این بزرگوار در خبرگزاری فارس و سایت خبری تحلیلی خاورستان تسلیت عرض نموده، برای آن مرحومه علو درجات الهی تحت عنایت حضرت فاطمه زهرا (س) و برای خانواده آن مکرمه صبر جزیل آرزومندم .
انتهای پیام/۷