بسته خبر ورزشی

پیروزی زغال سنگ طبس در هفته هفتم لیگ برتر هندبال/ دوره مربی گری ژیمناستیک هنری بانوان

در بسته خبر ورزشی امروز خاورستان خبرهای متعددی از پیروزی تیم هندبال زغال سنگ طبس در هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور، برگزاری دوره مربی گری ژیمناستیک هنری بانوان در بیرجند، پیروزی تیم فوتبال دختران خراسان جنوبی مقابل کرمان، دعوت از نوجوان استان به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان، برنامه هفته ششم رقابت های لیگ دسته یک فوتسال و همایش بزرگ پیاده روی در بیرجند وجود دارد.

به گزارش خاورستان تیم هندبال زغال سنگ پروده طبس در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر هندبال کشور در مقابل گیتی پسند قرار گرفت و توانست حریف اصفهانی خود را با نتیجه ۳۵ بر ۳۰ شکست دهد.

نماینده استان خراسان جنوبی در لیگ برتر هندبال، با این برد خانگی و کسب ۷ امتیاز در جایگاه پنجم جدول لیگ برتر هندبال کشور قرار گرفت.

دوره مربی گری ژیمناستیک هنری بانوان در بیرجند

دوره مربی گری ژیمناستیک هنری بانوان خراسان جنوبی در سال ژیمناستیک بهاران بیرجند در حال برگزاری است.

بیابانی رئیس هیئت ژیمناستیک خراسان جنوبی به خبرنگار خاورستان گفت: دوره مربیگری درجه ۳ ژیمناستیک هنری بانوان با حضور ۳۸ شرکت کننده از شهرستان های بیرجند، طبس، قاین، نهبندان، سربیشه، درمیان،سرایان، زابل، مشهد و کاشمر در حال برگزاری است .

وی با اشاره به این که این دوره آموزشی تا ۲۷ آبان ماه ادامه دارد افزود: مهری یزدانی مدرس بین المللی فدراسیون ژیمناستیک ایران تدریس ایت دوره آموزشی را برعهده دارد.

به گفته وی این دوره آموزشی در سالن ژیمناستیک بهاران بیرجند در حال برگزاری است.

اولین پیروزی دختران فوتبالیست خراسان جنوبی در اولین بازی لیگ منطقه ای 

دختران فوتبالیست نوجوان استان در مسابقات فوتبال لیگ منطقه ای قهرمانی نوجوانان کشور در اولین بازی مقابل کرمان به پیروزی رسیدند.

به گزارش خاورستان دختران نوجوان فوتبالیست در مصاف با نماینده پرقدرت سمنان بردی قاطعانه به دست آوردند. این بازی که در شهرستان گرگان از استان گلستان صورت پذیرفت با نتیجه قاطع ۶ بر صفر رقم خورد و دختران فوتبالیستمان گام نخست را محکم برداشتند.

بر اساس این گزارش این مسابقات که به صورت منطقه ای برگزار می شود از تا جمعه ادامه خواهد داشت و نماینده فوتبال دختران استان با استان های خراسان رضوی،سمنان و گلستان هم گروه است.

دعوت از بانوی فوتبالیست خراسان جنوبی به اردوی تیم ملی

بانوی فوتبالیست خراسان جنوبی به اردوی تیم ملی دعوت شد‌.

به گزارش خاورستان امینه هاشم زاده دختر فوتبالیست خراسان جنوبی نیز با پیگیری جدی استعدادیابان تیم ملی به اردوی تیم ملی نوجوانان که از ۲۷ تا ۲۹ آبان در کمپ تیم های ملی برگزار خواهد شد، دعوت شد.

بر اساس این گزارش این بانوی مستعد فوتبالیست پیش‌تر نیز مورد توجه استعدادیابان تیم ملی قرار داشته است.

برنامه هفته ششم رقابت های فوتسال لیگ دسته یک خراسان جنوبی

برنامه هفته ششم رقابت های فوتسال لیگ دسته یک خراسان جنوبی اعلام شد.

به گزارش خاورستان هفته ششم مسابقات لیگ دسته یک فوتسال آقایان استان جمعه ۲۷ آبان ماه جاری با مصاف تیم های شاهین فردوس و ستاره ساز بیرجند در سالن پیام نور فردوس ، نود و تیم پرنس بیرجند در سالن مخابرات و شهرداری فردوس و تیم کک طبس در سالن پیام نور فردوس و همچنین ایران جوان بیرجند و تیم ستارگان شهرستان درمیان در سالن شهیدین قاسمی پیگیری و دنبال می شود.

همایش پیاده روی در بیرجند

روز جمعه ، ۲۷ آبان همایش بزرگ پیاده روی در بیرجند برگزار می شود.

به گزارش خاورستان همایش بزرگ‌ پیاده روی به مناسبت گرامی داشت هفته کتاب و کتابخوانی (کتاب، ورزش و جوانمردی) همراه با قرعه کشی و اهدای جوایز نفیس روز جمعه ۲۷ آبان ماه ساعت ۶ صبح در ابتدای جاده بند دره بیرجند برگزار می شود.