در دیدار با رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی مطرح شد؛

پیشنهاد پیگیری طرح وکیل خانواده در خراسان جنوبی/ آمادگی خاورستان جهت انعکاس همه جانبه فعالیتهای دادگستری استان

خسروی چاهک با بیان اینکه پیشنهاد میشود وکیل خانواده نیز توسط دستگاه قضا پیگیری و عملیاتی شود، گفت: پایگاه خبری خاورستان جهت انعکاس برنامه های دادگستری و دستگاه قضا در خراسان جنوبی آمادگی دارد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی چاهک مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی خاورستان امروز در دیدار حجت الاسلام موحدی راد رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی به همراه حجت الاسلام نسائی زهان دادستان عمومی و انقلاب بیرجند با مدیر مسئول، دبیرخبر و خبرنگاران پایگاه خبری خاورستان به مناسبت هفته خبرنگار ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان صارمی و ناصری و مرحومه سمانه ترشابی خبرنگار این پایگاه خبری، اظهار کرد: فعالیت پایگاه خبری تحلیلی خاورستان به حدود ۱۰ سال میرسد.

وی افزود: این پایگاه خبری اولین پایگاه خبری دارای مجوز از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد در خراسان جنوبی است.

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی خاورستان با بیان اینکه هیچ ارزشی بالاتر از خدمت به مردم نیست، بیان کرد: این رسانه افتخار پیگیری مشکلات مردمی را داشته و مشکلات بسیاری به دلیل انعکاس در پایگاه خبری خاورستان منجر به پیگیری مسئولان و برطرف شدن شده است‌.

خسروی چاهک عنوان کرد: پیشنهاد میشود همانگونه که مردم پزشک خانواده دارند وکیل خانواده نیز توسط دستگاه قضا پیگیری و عملیاتی شود چراکه این بحث قبلا مطرح شده است.

وی اظهار کرد: همکاران دستگاه قضا در مساجد حضور داشته و شنونده مشکلات مردم باشند.

مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی خاورستان با بیان اینکه فضای رسانه ای جدیدی در دستگاه قضا ایجاد شود، گفت: ملاقات های مردمی و اقداماتی که قوه قضائیه انجام داده و قابلیت انعکاس دارد به رسانه ها جهت انعکاس منتقل شود.

خسروی چاهک با بیان اینکه از ابتدای تاسیس این پایگاه خبری میزبان مسئولی از قوه قضائیه و دادگستری استان نبودیم از حضور و دیدار رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی و همراهان با مدیر مسئول، دبیرخبر و خبرنگاران این رسانه تشکر کرد.

مهدی کاظمی فرد سردبیر پایگاه خبری تحلیلی خاورستان نیز در این دیدار،ضمن گرامی داشت ایام شهادت ابا عبدالله الحسین علیه الاسلام و شهادت سرداران شهید ناصری و شهید صارمی و خبرنگاران مرحومه ترشابی و زهدی، بیان کرد: پایگاه خبری تحلیلی خاورستان طی سال گذشته در زمینه تولید و انتشار خبر خوب طبق بیشترین خبر خوب را منتشر کرده است.

وی با اشاره به اهمیت جهاد تبیین و وظیفه رسانه های در این بخش، افزود: در بحث جهاد تبیین و مباحث رسانه نیز پایگاه خبری خاورستان  پیشقدم است.

سردبیر پایگاه خبری تحلیلی خاورستان گفت: در بحث تولیدات خبری نهضت حسینی  و مکتب عاشورا نیز از ابتدای محرم همکاران ما روزانه چند مصاحبه، خبر و گزارش تولیدی در این خصوص منتشر کردند و جزو استانهای اول در این زمینه هستیم.

کاظمی فرد عنوان کرد: افتخار میکنیم که پایگاه خبری تحلیلی خاورستان با خط مشی انقلابی فعالیت رسانه ای به نفع مردم داشته و دارد.

وی از آمادگی این پایگاه خبری جهت انعکاس برنامه های دادگستری و دستگاه قضای استان در قالب گزارشات مکتوب، فیلم و کلیپ خبر داد و گفت: پیشنهاد میشود خبرگزاری میزان در خراسان جنوبی فعال شود.

سردبیر پایگاه خبری تحلیلی خاورستان خاطرنشان کرد: در دیدارهای مردمی و سایر برنامه هایی که دادگستری استان و نهادهای وابسته دارند ارتباط و انعکاس مطالب به رسانه ها بیشتر باشد.

انتهای پیام/۱۲۷