پیش‌بینی فتح‌الله‌زاده از قهرمان لیگ برتر

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: جوانگرایی در استقلال جواب داده و این تیم هم می‌تواند برنده دربی باشد و هم جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

به گزارش خاورستان ، علی فتح‌الله‌زاده با اعلام این خبر که روزنامه استقلال جوان از روز سه‌شنبه منتشر خواهد شد، گفت: با توجه به درخواست‌های متعدد هواداران استقلال مبنی بر چاپ روزنامه تصمیم گرفتم مجددا در این زمینه آغاز به کار کنم و اگر مشکلی پیش نیاید به امید خدا این روزنامه روز سه‌شنبه روی کیوسک‌های مطبوعات خواهد بود.

وی افزود: دوست داشتم شرایط برای هواداران استقلال مهیا باشد تا آنها بتوانند از اخبار تیم محبوب‌شان استفاده کنند و به همین علت چنین تصمیمی گرفتم.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در خصوص شرایط این تیم در این فصل و اینکه آبی‌پوشان دو بازی حساس را در پیش دارند، گفت: استقلال یک تیم قدرتی است و امسال یکسری بازیکن کم نام و نشان و جوان در این تیم فعالیت می‌کنند که به نظرم تیم خوب نتیجه گرفته است. شاید عده‌ای مخالف این رویه باشند ولی من نظرم این است که آنها می‌خواهند دل بچه‌های تیم ما را خالی کنند. استقلال مگر شانسی به صدر جدول رسیده بود که عده‌ای تصور می‌کنند جوانگرایی اشتباه است؟

فتح‌الله‌زاده تاکید کرد: کادر فنی استقلال زحمت کشیده و به نظرم اگر بازیکنان این تیم قدر خودشان را بدانند مطمئنا روند پیروزی‌های این تیم ادامه پیدا خواهد کرد و شاگردان مظلومی می‌توانند قهرمان لیگ باشند.

وی در ادامه در خصوص بازی حساس هفته آینده و اینکه گفته می‌شود پرسپولیس بهتر از استقلال بازی می‌کند، گفت: زمانی که برانکو به پرسپولیس نیامده بود این تیم خوب بازی نمی‌کرد اما از زمانی که برانکو آمد شرایط سرخپوشان بهتر شد. به نظرم استقلال همین حالا که در رده دوم جدول حضور دارد باید همین روند را حفظ کند و اگر به همین شرایط ادامه دهد استقلال هم می‌تواند قهرمان باشد و هم می‌تواند برنده دربی باشد. البته هواداران استقلال باید کمک کنند و من از آنها می‌خواهم در خانه ننشینند و به ورزشگاه بروند.

وی افزود: اگر حضور من در استادیوم مشکل ایجاد نمی‌کرد شک نکنید من هم در بازی با پرسپولیس به ورزشگاه می‌رفتم ولی از تمام تماشاگران می‌خواهم که روز بازی با پرسپولیس در استادیوم حضور پیدا کرده و به ورزشگاه بروند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اظهارات وزیر ورزش مبنی بر اینکه انتخابات باید با حضور همین ۴ گزینه برگزار شود و به نوعی این حرف نشاندهنده بی‌میلی وزارت ورزش برای ماندن کفاشیان است، گفت: در همه دنیا رئیس جمهور دو دوره بیشتر فرصت ندارد. مثلا وقتی ولادیمیر پوتین ۸ سال ریاست جمهوری خود را پشت سر گذاشت در یک دوره استراحت کرد و دوباره برگشت و رئیس‌جمهور روسیه شد. ما همه باید به قانون احترام بگذاریم. قانون کشور ما می‌گوید کسی که ۸ سال رئیس است باید یک دوره بیرون باشد و دوباره وارد گود شود. من امیدوارم یک فرد خوب و سالم که بتواند به فوتبال ما کمک کند، در راس مدیریت فوتبال قرار بگیرد تا از این چه کنم چه کنم‌ها خارج شویم.
منبع: فارس