فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان بیرجند خبر داد

پیش‌بینی ۱۶ عنوان برنامه طی هفته بسیج در شهرستان بیرجند/ اجتماع ۱۰هزار نفری بسیجیان برگزار می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان بیرجند گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل بسیج ۱۶ برنامه محوری در سطح شهرستان بیرجند پیش بینی شده است.

به گزارش خاورستان، مهدی صادق‌احمدی فرمانده ناحیه سپاه شهرستان بیرجند بعدازظهر امروز در شورای اداری شهرستان بیرجند با بیان اینکه در آستانه چهلمین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین هستیم، اظهار کرد: هدف اصلی از تشکیل بسیج حراست و حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس و سال‌های بعد از آن شاهد حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و تمامیت ارضی کشور توسط بسیج مستضعفین هستیم، افزود: امروزه فرهنگ مقاومت توسعه یافته و تفکر بسیجی جهانی شده است.
فرمانده ناحیه سپاه شهرستان بیرجند بیان کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل بسیج ۱۶ برنامه محوری در سطح شهرستان بیرجند پیش بینی شده است.
صادق‌احمدی با اشاره به برنامه های هفته بسیج، گفت: دیدار با نماینده ولی‌فقیه، افتتاح نمایشگاه خدمت، جهاد و شهادت در حسینیه جماران، تجدید میثاق با شهدا، برگزاری چهار یادواره شهدا در مناطق مختلف، برگزاری دعای ندبه، حضور حلقه‌های صالحین در میعادگاه نمازجمعه، نشست‌های روشنگری و بصیرت‌افزایی با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب و اجتماع گروه‌های جهادی از جمله برنامه های پیش بینی شده برای هفته بسیج است.
وی با اشاره به اینکه هفته بسیج از ۳۰ آبان ماه آغاز می‌شود، اظهار کرد: از دستگاه‌های اجرایی انتظار داریم با فضا سازی ادارات و برگزاری برنامه یاد این ایام را گرامی داشته چرا که اقتدار امروزه انقلاب اسلامی از برکت بسیجیان است.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان بیرجند از برگزاری اجتماع ۱۰ هزار نفری بسیجیان در ۵ آذر خبر داد و گفت: به دلیل اینکه درصدی از بسیجیان کارمندان هستند درخواست همکاری برای حضور در این اجتماع را داریم.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۲۳/
خبرنگار: سمیه سلیمانی