کارشناس عالی امور استراتژیک :

پیش بینی دلار۱۰۰هزار تومانی در صورت ریاست جمهوری جریان نزدیک به روحانی/ همتی چندین میلیون دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی را به پدر داماد روحانی داد تا موز وارد کند

قدیری ابیانه با بیان اینکه شرکت گسترده و انتخاب اصلح باعث اوج گیری قوه مجریه و حل مشکلات می شود،گفت:آقای همتی که دم از مبارزه با فساد می زنند چندین میلیون دلار ارز 4200تومانی را به پدر داماد روحانی داد تا موز وارد کند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدحسن قدیری ابیانه در جمع دانشجویان و فرهنگیان رأی اولی ها و جوانان ولایی ستاد آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی با بیان اینکه برخی ها در مناظرات مدرک حوزوری را زیر سوال بردند و دلیل آن این است که اینها قرآن را قبول ندارند، گفت: این افراد نون به نرخ روز خورها هستند که در این دوره از انتخابات فقط بنا به تخریب رقیب دارند.
وی گفت: ایام انتخابات برای برخی نامزدها ایام فریبکاری است تا بتوانند از این طریق رای بیاورند.
سفیر سابق ایران در مکزیک با بیان اینکه کلید روحانی، کلید بیت المال بود که به دست برادر و اقوام خود و برخی معاونین و وزرا داد تا بیت المال را غارت کنند، افزود: چنانچه این بار یک اصلاح طلب رئیس جمهور شود باید منتظر دلار ۱۰۰‪ هزار تومانی باشیم و قدرت خرید مردم به یک چهارم سقوط خواهد کرد.
قدیری ابیانه اظهارداشت: وزیری که چند هزار میلیارد تومان ثروت دارد باید توضیح دهد که از کجا این ثروت را اورده است؟
وی با بیان اینکه رئیس جمهور باید کسی باشد که افراد فاسد را از بدنه اجرایی کشور جدا کند، افزود: ریشه فساد در قوه مجریه است و باید خشکانده شود.
این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه اقای همتی رئیس کل بانک مرکزی بوده است، چندین میلیون دلار ارز ۴۲۰‪۰ تومانی را به پدر داماد روحانی داد تا موز وارد کند، بعد همین ها دم از مبارزه با فساد می زنند! افزود: چرا باید ۹۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی را به ۱۱ نفر بدهد که اینها پس هم ندادند؟
قدیری ابیانه خطاب به همتی گفت: تو خود فسادی و با رانت بالا آمدی، چطور میتوانی با فساد مبارزه کنی؟! وزرای اقتصادی روحانی می‌گویند که او در جنگ اقتصادی به ما اجازه ملاقات هم نمی داد.
وی با بیان اینکه دوره تخریب تمام شده و دیگر این بار تخریب جواب نخواهد داد، گفت: سید حسن مصطفوی(خمینی) تمام قد در سال ۹۶ و ۹۲ از روحانی حمایت کرد بعد اینها مشروعیت نظام را زیر سوال می برند، اینها مشروعیت خودشان زیر سوال است نه نظام.
این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه شرکت گسترده و انتخاب اصلح باعث اوج گیری قوه مجریه و حل مشکلات می شود، گفت: آمریکایی ها سود خود را در ریاست جمهوری اصلاح طلبان در کشور می دانند، لذا گفتند تا قبل ۲۸ خرداد قرار است به صورت سوری به یک توافقی با دولت برسند تابتوانند دولت بعدی را هم در دست اصلاح طلبان بگذارند.
قدیری گفت: آمریکا آدم های ترسو، واداده به غرب و کسانی که تحت فشار امتیاز می‌دهند را دوست دارد سرکار بیایند تا فشارهای آنها هم اثر بگذارد لذا تمام تلاش خود را برای تخریب کاندیدای انقلابی می‌کنند.
وی در پایان گفت: در مذاکرات ۵۹۸من یادم هست که روحانی اصرار داشت که اروندرود را به عراق بدهیم. اگر اصلاح طلبان روی کار بیایند حتی تمامیت عرضی کشور هم به خطر می افتد.
انتهای پیام /۳