چشم‌های از حدقه بیرون‌زده!

حالا به این پیش‌بینی ۳۲ سال قبل امام راحلمان - رضوان‌الله‌تعالی‌علیه - دقت کنید؛ «اینجانب به نظام‌هاى آمریکایى و اروپایى اخطار مى‌کنم که تا دیر نشده و در باتلاق مرگ فرو نرفته‌اید، از خلیج فارس بیرون روید.

به گزارش خاورستان، حسین شریعتمداری نوشت: ۱- قدرت خیره‌کننده موشک‌ها و پهپادهای سپاه که روز جمعه، در رزمایش «پیامبر اعظم(ص) ۱۵» به نمایش درآمد، بازتاب گسترده در سراسر جهان داشت. ملت‌های مسلمان با نگاهی تحسین‌برانگیز و دشمنان با چشمان وحشت‌زده و از حدقه بیرون آمده، شاهد این دستاورد بزرگ جمهوری اسلامی ایران بودند. سردار حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوا فضای سپاه در این‌باره گفت: «امروز هدف ما انهدام ناوگان دشمن در شمال اقیانوس هند و در فاصله هزار و ۸۰۰ کیلومتری بود که موشک‌های بالستیک به سمت این منطقه روانه شد و اهداف را منهدم کرد… این رزمایش، تمرین ناکارآمدسازی نقاط قوت دشمن در بخش دریایی بود… در صورتی که دشمنان ما در شعاع ۲ هزار کیلومتری ناکارآمد شوند، در واقع با ناکارآمدی قطعی مواجه و توان شلیک موشک‌های کروز را نداشته و دیگر هواپیمایی نمی‌تواند از روی این ناوها بلند شود».
۲- خبرگزاری رویترز با نگرانی اعلام کرد «توان موشکی و قدرت تهاجمی پهپاد‌های ایران، خیره‌کننده است، در رزمایش موشکی روز جمعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، از موشک‌های بالستیک جدید و پهپادهای بمب‌افکن بومی علیه اهداف فرضی در کویر مرکزی ایران استفاده شد» و تاکید کرد که «موشک‌های شلیک شده و پهپادها، تمامی اهداف فرضی را با دقت مورد اصابت قرار دادند». آسوشیتدپرس نوشت، «ایران به یک قدرت موشکی بزرگ و توانمند تبدیل شده است».
روزنامه انگلیسی «سان» با انتشار تصاویری از اهداف منهدم شده موشک‌ها و پهپادهای ایران در دریای عمان، نوشت: «ایران از این موشک‌ها و پهپادهای پیشرفته برای مقابله با دشمنان غربی و منطقه‌ای خود استفاده خواهد کرد». دویچه‌وله ضمن ابراز شگفتی از توان موشکی و پهپادی ایران، نوشت: «سپاه با این موشک‌ها، برای تهاجم همه‌جهتی در کلیه سطوح ارتفاعی با پایگاه‌های دشمن فرضی و سلب امکان دفاع از پدافند دشمن، نفوذ به سپر موشکی یا جداسازی سر جنگی موشک‌ها از بدنه و ناکام گذاشتن سامانه‌های دفاعی به قدرت و توانی باور نکردنی ولی واقعی دست یافته است».
روزنامه صهیونیستی جروزالم پست در گزارشی به بررسی رزمایش نظامی ایران پرداخت و نوشت: «موشک‌های دوربرد، هواپیما‌های بدون سرنشین و سایر تسلیحات به نمایش درآمده در این رزمایش قدرتمند پیامی برای کشور‌های حاشیه خلیج‌فارس، آمریکا و اسرائیل است». خبرگزاری شینهوا، اعلام کرد: «سپاه پاسداران جمهوری اسلامی با اجرای عملیات ترکیبی موشکی و پهپادی رزمایشی تازه را در کویر مرکزی ایران برگزار کرد… در این رزمایش حمله ترکیبی به پایگاه دشمن فرضی انجام گرفت و همه اهداف تعیین شده منهدم شد. نسل جدید موشک‌های مجهز به کلاهک ایران قابلیت هدایت از خارج از جو را دارند. این موشک‌ها همچنین قادر به ایجاد اختلال و عبور از سپر‌های موشکی دشمن هستند». و…
۳- حالا به این پیش‌بینی ۳۲ سال قبل امام راحلمان – رضوان‌الله‌تعالی‌علیه – دقت کنید؛ «اینجانب به نظام‌هاى آمریکایى و اروپایى اخطار مى‌کنم که تا دیر نشده و در باتلاق مرگ فرو نرفته‌اید، از خلیج فارس بیرون روید. و همیشه این‌گونه نیست که هواپیماهاى مسافربرى ما توسط ناوهاى جنگى شما سرنگون شود؛ که ممکن است فرزندان انقلاب ناوهاى جنگى شما را به قعر آبهاى خلیج فارس بفرستند. به دولت‌ها و حکومت‌هاى منطقه، خصوصاً به عربستان و کویت مى‌گویم که همه شما در ماجراجویی‌ها و جنایاتى که آمریکا مى‌آفریند شریک جرم خواهید بود». (صحیفه امام؛ ج۲۱؛ ص۸۹ ). …
و امروز به آن روز رسیده‌ایم.
انتهای پیام/۴