با حضور مسئولان کشوری و استانی؛

چهار طرح عمرانی دانشگاه بیرجند با اعتبار بیش از ۷۵ میلیارد ریال افتتاح شد

با حضور قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری چهار طرح عمرانی دانشگاه بیرجند با اعتبار ۷۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار خاورستان، صبح امروز با حضور قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، استاندار خراسان جنوبی، ، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استان چهار طرح عمرانی دانشگاه بیرجند با اعتبار ۷۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.
پروژه سرای دانشجویی عبدالعلی بیرجندی (خوابگاه متاهلین) دانشگاه بیرجند با مساحت ۴۸۰ مترمربع و هزینه کرد ۸ میلیارد ریال با حضور عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.
سالن چند منظوره امید دانشگاه بیرجند با ۲ هزار و ۳۲ مترمربع مساحت و اعتبار هزینه شده ۴۶ میلیارد ریال افتتاح شد.
همچنین کارگاه‌های مهارت‌آموزی دکتر اسدالله زنگویی با ۱۸۰ مترمربع زیربنا و هزینه ۳ هزار و ۶۰۰ میلیون ریال از محل کمک‌های خیران و درآمدهای اختصاصی دانشگاه و نیز محوطه‌سازی پردیس مهندسی دانشگاه با مساحت ۶ هزار مترمربع و ۱۸ میلیارد ریال اعتبار به بهره‌برداری رسید.
افتتاح فاز نخست مجتمع رفاهی فرهنگی دانشگاه بیرجند (باغ امیریه) با مساحت ۳۰ هزار مترمربع و اعتبار هزینه شده ۱۰ میلیارد ریال، آغاز عملیات اجرایی آزمایشگاه مرجع دانشگاه بیرجند با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال در مساحت ۳ هزار مترمربع با مشارکت بانک تجارت از دیگر برنامه‌های امروز قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری است.
انتهای پیام/۱۲۷