رئیس کارگروه‌های بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی:

چهار هزار برنامه توسط کارگروه‌های دهه فجر در خراسان‌جنوبی اجرایی می‌شود

حجت‌الاسلام ملایی گفت: طی ایام الله دهه مبارک فجر چهار هزار عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی، عمرانی و ... توسط کارگروه‌های دهه مبارک فجر در استان خراسان جنوبی اجرایی می‌شود‌.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت‌الاسلام و المسلمن احمد ملایی مدیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان‌جنوبی و رئیس کارگروه‌های بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در نشست خبری، اظهار کرد: طی ایام الله دهه مبارک فجر چهار هزار عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی، عمرانی و … توسط کارگروها در استان اجرایی می‌شود‌.
وی افزود: ستاد دهه فجر در ۱۱ شهرستان تشکیل شده و دارای ۲۵ کارگروه استانی است.
رئیس کارگروه‌های بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با بیان این‌که تمامی برنامه‌های دهه مبارک فجر به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی بدون اطلاع رسانی و فراخوان برگزار خواهد شد، بیان کرد: مراسم ۱۲ بهمن با همکاری کارگروه بسیج، اصناف و شهرداری برگزار می شود.
حجت الاسلام ملایی عنوان کرد: از جمله برنامه‌های محوری، نواختن زنگ انقلاب با محوریت کارگروه فرهنگیان و دانش آموزان است که این اقدام در پیامرسان شاد برای دانش آموزان انجام خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: دیدار با نماینده ولی فقیه، غبار روبی مزار شهدا، برگزاری گلبانگ الله اکبر و نورافشانی ساعت ۲۱ شب ۲۲ بهمن و فیلم فجر از جمله برنامه های در نظر گرفته شده طی دهه فجر است.
رئیس کارگروه‌های بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با تاکید بر این‌که مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت رژه موتوری و ماشینی است و در فضای مجازی برگزار می‌شود، گفت: برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی، دیدار با خانواده شهدا‌ برگزاری نشست‌های هم اندیشی و … از دیگر برنامه‌های دهه فجر خواهد بود‌
حجت الاسلام ملایی افزود: برگزاری نمایشگاه عکس، رونمایی از تولیدات هنری و برپایی ایستگاه های ماشین نویسی نیز از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این ایام است.
وی به همزمانی میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) با ایام الله دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت: برخی از برنامه‌هایی که به این مناسبت پیش‌بینی شده در تمامی کارگروه‌ها برگزار می‌شود.
رئیس کارگروه‌های بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی تصریح کرد: امسال به دلیل رعایت سلامت مردم و پروتکل‌های بهداشتی، جهت برگزاری برنامه‌ها هیچ فراخوانی مانند سال‌های گذشته نداریم و برنامه‌ها با جمعیت محدود برگزار می‌شود لذا علاقه مندان می‌توانند برنامه‌ها را از طریق رسانه و فضای مجازی پیگیری کنند.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۱/ ۴