رئیس پلیس راه خراسان جنوبی خبر داد،

چهار کشته و مجروح در حادثه رانندگی در محور “نهبندان-زابل”

رئیس پلیس راه استان گفت: شب گذشته بر اثر برخورد یکدستگاه تریلی کشنده با یکدستگاه کامیون در محور "نهبندان-زابل" یک نفر نفر جان خود را از دست داد و 3 نفر مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سرهنگ علیرضا رضایی رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: شب گذشته بر اثر برخورد یکدستگاه تریلی کشنده با یکدستگاه کامیون در محور “نهبندان-زابل” یک نفر نفر جان خود را از دست داد و ۳ نفر مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

وی افزود: با اعلام مركز فوريت هاي پليسي مبني بر وقوع حادثه رانندگي در محور “نهبندان-زابل” بلافاصله مأموران و نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی بیان کرد: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده كردند یک دستگاه تریلی کشنده با یک دستگاه کامیون برخورد کرده است كه بر اثر این سانحه راننده تریلی کشنده بعلت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و ۳ نفر نيز مصدوم که با اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

رضایی با بیان این كه كارشناسان علت حادثه را بی احتیاطی از جانب راننده تریلی کشنده بعلت انحراف به چپ اعلام كردند ؛ تصریح کرد: رانندگان با رعايت قوانين و مقررات راهنمايی و رانندگی از هرگونه عجله و شتاب بی مورد پرهيز کنند تا شاهد اينگونه حوادث تلخ و ناگوار نباشيم.

انتهای پیام/۱۲۷