دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان جنوبی:

کادر درمان در ایام کرونا ایثارگرانه به محرومین خدمت رسانی می کنند

ابراهیمی گفت: کادر درمان در ایام کرونا ایثارگرانه و مجاهدانه به محرومین خدمت رسانی می کنند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد علی ابراهیمی دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان جنوبی در مراسم تقدیر از پرستاران خادمیار استان گفت: حضرت زینب(س) در همه زمینه ها الگواست و امروز در خدمت پرستاران خادمیار هستیم با بتوانیم تقدیرگوشه ای از خدمات و زحمات آنها راجبران کنیم.
وی با اشاره به برگزاری طرح “نسیم مهر رضوی” از ابتدای شیوع کرونا بیان کرد: از کادر درمان فعالیت های خوبی در عرصه مقابله با کرونا انجام دادند و برنامه های خوبی نیز در سطح استان برگزار شد.
ابراهیمی تصریح کرد: کادر درمان دراین ایام ایثارگرانه و مجاهدانه ایستادند وخدمت رسانی می کنند.
دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان جنوبی ضمن تقدیر از تلاش های درمانگاه امام رضا (ع) عنوان کرد: این درمانگاه منتسب به امام هشتم علی ابن موسی الرضا(ع) واساس آن اشاعه سیره رضوی است.
مراجعه ۳هزار بیمار به درمانگاه امام صادق(ع)
حسن مجنونی مسئول کانون سلامت خدمت رضوی نیز در این مراسم با بیان اینکه از ابتدای شروع درمانگاه امام صادق(ع) در مسجد توحید بیرجند ۳ هزار بیمار به این درمانگاه مراجعه کرده اند، گفت:۹۰ نفر دراین درمانگاه در خدمت همه اقشار جامعه بخصوص محرومین هستند.
وی با بیان اینکه امیدواریم درآینده ای نه چندان دور مرکز بزرگی در استان برای خدمت رسانی به محرومین داشته باشیم، عنوان کرد: خادمیارن کانون سلامت ارزشمند ترین خدمت را به محرومین می کنند.
مجنونی افزود: هر کسی در شهر خودش خدمتی به محرومین داشته باشد خدمت وی برای خدمت امام رضا(ع) ثبت می شود.
گفتنی است در پایان این مراسم به مناسبت ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار از ۵۰ نفر از خادمیاران کانون سلامت رضوی در بیرجند تقدیر شد.
انتهای پیام /۳