فرماندار درمیان خبر داد:

کاروان نورآوران سلامت با هدف کمک به محرومان در شهر قهستان استقرار یافت

فرماندار درمیان برپایی کاروان نورآوران سلامت را نشان از وجود روحیه جهادی در جامعه عنوان و خاطرنشان کرد: کمک به محرومان و روستاییان وظیفه همه اقشار جامعه است.

به گزارش خاورستان به نقل از خبرگزاری فارس، شب گذشته در مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی هشتمین دوره از حرکت کاروان نورآوران سلامت در شهرستان درمیان آغاز شد.
رئیس بنیاد خیریه نورآوران سلامت شرق کشور در مراسم افتتاح این دوره با اشاره به حضور متخصصان از شهرهای مختلف، اظهار داشت: پزشکان در سه بخش دندانپزشکی، بینایی‌سنجی و ماموگرافی به روستاییان خدمات ویزیت و درمان رایگان ارائه می‌دهند.
محسن انتظاری افزود: این دوره به مدت دو ماه در شهر قهستان برگزار خواهد شد و متقاضیان بر اساس برنامه‌ریزی و غربالگری که طی سه ماه گذشته صورت گرفته ویزیت و درمان خواهند شد.
فرماندار درمیان نیز در این مراسم کمک به محرومان و روستاییان را وظیفه همه اقشار جامعه دانست و تصریح کرد: هر کس در هر جایی با هر توانی اگر در خدمت جامعه و محرومان باشد بسیاری از مشکلات جامعه برطرف خواهد شد.
محمد بشیری‌زاده برپایی کاروان نورآوران سلامت را نشان از وجود روحیه جهادی در جامعه عنوان و خاطرنشان کرد: وقتی متخصصی از شهر دیگر با دل کندن از خانواده و محل کار و کسب خود و فقط به واسطه رضای خداوند و کمک به محرومان و بدون هیچ چشم‌داشتی قدم برمی‌دارد این نشان از همان روحیه جهادگری است.