رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه خبر داد

کارگاه تولید ماسک در “جیم آباد” راه‌اندازی شد/ دوخت روزانه ۲۰۰ ماسک در روستا

عابدینی از راه اندازی کارگاه تولید ماسک توسط داوطبان هلال احمر در روستای جیم آباد خبر داد و گفت: روزانه ۲۰۰ عدد ماسک در این کارگاه تولید می شود.

به گزارش خاورستان، محمد علی عابدینی رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه با اشاره به شیوع کرونا در خراسان‌جنوبی، بیان کرد: همزمان با ورود این ویروس به زیرکوه، داوطلبان هلال احمر شهرستان اقدامات خوبی در راستای مبارزه با بیماری انجام دادند.
وی ضدعفونی معابر، توزیع غذای گرم بهداشتی و توزیع بسته های بهداشتی بین محرومان را از جمله اقدامات انجام شده دانست و گفت: انجام تست غربالگری سلامت و اعزام کاروان های سلامت به منظور ارتقای سطح سلامت، آموزش و غربال روستاییان از دیگر اقدامات انجام شده است.
عابدینی بیان کرد: با شیوع موج دوم کرونا و روند صعودی ابتلا به این ویروس، داوطلبان جمعیت هلال احمر زیرکوه در راستای راه اندازی کارگاه تولید ماسک در روستای “جیم آباد” گام برداشتند.
رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه اظهار کرد: روزانه ۲۰۰ عد ماسک توسط اعضای داوطلب هلال احمر در این روستای محروم تولید شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
وی خواستار رعایت هر چه بیشتر رعایت مسائل بهداشتی در راستای ایمن ماندن از کرونا شد و افزود: در حال حاضر ماسک بهترین سلاح برای مبارزه با این ویروس است که می طلبد مورد توجه شهروندان باشد.
انتهای پیام/ ۱۳۲